Czy dostane 1000 zł za zestaw?

Uda się za to:

Athlon 2000+ - chłodzenie Arctic Cooling 2

ASRock K7S8X v 3.0

GeForce 4 Ti 4200 64 MB 128 Bit

512 DDR RAM 400 MHz GoodRam

Seagate 160 GB 8MB Cache 7200.10 - gwarancja

Pioneer 111D - gwarancja

Fortron 400W - gwarancja

LG Flatron T710BH

Mysz / klawiatura / obudowa

“zagarnąć” 1000 zł ?

myślę, że tak :smiley: ramy pc400, dobry twardziel, nagrywara i zasilacz! plus ten monitor to lekko 1k masz w kieszeni…

Wystaw na allegro.pl, to się przekonasz. Przecież możesz aukcję zakończyć przed czasem, jak Cię cena nie zadowoli. Proponuję od złotówki, żeby było ciekawiej.

Chodzi o to że mam kupca tylko nie mam zielonego pojęcia ile mogę za to wziąć :slight_smile: Chciał bym to sprzedać i jak mniej dołożyć do laptopa :slight_smile:

Zgarniesz 1000zl spokojnie

tak jak ten koleś co wystawił auto i się aukcja zakończyła i ma sprawę w sądzie bo teraz musi opchnąć furę za 16k, która jest dużo droższa…

a kupiec jakie ma pojęcie ?? zawsze możesz coś zyskać na wiedzy o kompach kupca:) weź mu zaproponuj 1200zł i jak się nie zgodzi to w ostateczności coś koło 1000zł ale nie niżej bo prawdopodobnie na allegro poszedłby drożej :lol:

jak oddawałem do komisu płytę ABIT IS 7 e + procek P4 @2.0GHz to dopłaciłem 20PLN i dostałem nowego semprona 2800 na am2 ( czyli wycenili na 160 zł i to była najlepsza oferta jaką uzyskałem gdzie indziej nie dawali nawet 120) , niestety nie sądze abyś dostał 1000 za ten komplet… stary tytan to też żadna rewelka… sprzet strasznie traci na wartośći…to co kiedyś kosztowało 5000 dziś jest warte kilka razy mniej…może lepiej sprzedawać na części bo za zestaw cieżko dostać taką cenę

normalne chyba…

ale zauważ, że kilka podzespołów jest dobrych i całkiem na czasie:)

Jak koleś sobie aukcji nie pilnował, to jego problem.

Trzeba kontrolować sytuacje, jak się nie chce mieć problemów.

Nie wiem, czy na częście byłoby lepiej. Najpierw można spróbować w komplecie. I tak jak kolega radzi, najpierw trzeba wyczuć kupujacego. Czy ma jakąś wiedzę i jak bardzo chce mieć towar.

ale grafa dział pod dx 8, gdzie są już na 10, ramy ddr I czyli w sumie komp bez przyszłośći…ludzie nie bardzo chcą kupować coś co zamyka im drogę do nowych możliwości… lepiej na części… są ludzie którym coś się popsuło, a nie chcą kupować nowych części ( ani nie mają na nowy komp) które są już dość archaiczne a kosztują niewiele mniej w sklepie niż te do “nowszych” kompów…

Ostatnio wypadł z obiegu ale przeszedł się po sklepach i trochę zgłupiał… Jak bym dostał 1200 zł to był bym w niebo wzięty :slight_smile:

Wypadł z obiegu? I był w sklepie, ale jak mu zaczęli opowiadać co się dzieje, to zgłupiał?

Idealny klient. Próbuj 1200.

Całkowicie… Nie wiedział jaki rok mamy ;|

No to teraz postaraj sie go tak zbajerowac zeby sie Ci udało jak najwięcej wyszarpać :twisted:

Powiedz mu, że sprzedasz mu komputer za tysiąc złotych, ale bez monitora, bo jest warty co najmniej dwie stówy, a nie chcesz go na większe koszty narażać i niech sobie od kogoś pożyczy. A Ty sprzedasz komuś innemu. To monitor też weźmie. I masz 1200.

Sprzęt jest warty tyle ile ktoś za niego zapłaci. Krzyknij trochę więcej później zejdź z ceną 8)