Czy działa darmowe LTE w Red Bull Mobile na kartę 9 ZŁ ?

Rozmawiałem sobie z panią na czacie i mówi TAK TAK wszystko działa po doładowaniu 30 zł dostaje nielimitowany internet.Jednak gdy zapytałem się czy dają spadek prędkości internetu po powiedzmy 100GB prędkość spada ona opowiedziała mi że Nie posiada tej informacji.
Więc jak to jest czy to serio działa i po ilu gb dają lajek i czy go w ogóle dają (Na 99% tak)Jeszcze dodam że nigdzie nie moge kupić tego startera:
https://www.redbullmobile.pl/sites/defa … PREVKA.png w Żabce,w osiedlowym niema nwm gdzie kupić Pls help

Oczywiście “optymistycznie” należy założyć, iż przewertowałeś stosowne regulaminy na stronie redbullmobile, i również nie znalazłeś w nich odpowiedzi na swoją wątpliwość odnośnie faktycznego lub domniemanego “nielimitowania” ??

W salonach “Play” też nie ma tych starterów ?? :slight_smile:

Fajny link do oferty dajesz :stuck_out_tongue:

Witam
Nielimitowany(limitowany) jest do 100GB i tylko wyłącznie w 4G jeżeli utnie ci zasięg do 3G leci ci już z konta starteru na pewno nie dostaniesz w większym mieście bo za tym szło urwanie głowy z 30 sklepów przewertowałem ja swój dostałem na wsi i to jeszcze z początkowej partii z puszką redublla
O ile dostaniesz to Fakt Mobile również tak samo ciężko a większość i tak robi wielkie oczy jak pytasz o starter :smiley: i migracja do Redbulla wtedy dostaniesz tą ofertę

Pozdrawiam

Tak odbiegając od tematu co za człowiek nie wiem czy Polak czy obcokrajowiec wymyślił te 100GB limitu przecież to się kupy nie trzyma biorąc pod uwage, że conajmiej 2-3 osoby w domu korzystaja z internetu najmniej. Moim zdaniem powinno być tak jak w Orange dla Firm LTE biurowy 500GB i można na luzie z takiego internetu korzystać mobilnego, a 500GB wykatowac przez internet w normalnym uzytkowaniuw domu to trzeba by chyba nie wiem na +18 w HD non-stop, a i w to wątpie :slight_smile: Podejrzewam, że tak jak dojrzeli do limitu 100GB tak do wiekszego dojrzą znowu za 10 lat :stuck_out_tongue: Tyle, że wtedy mogha sie obudzić z reką w nocniku bo światłowody powoli, ale jednak się rozwijają. :slight_smile:

macie ten link bo widze ze niedziala: http://win.gs/2r51Guy
Ale to mi sie samo odnawia co 30 dni za 30 zł czy jakiś kodzik wpisuje ?
Mam internet od play za 49 zł 100Gb po przekroczeniu jest 1mbit/s ale u mnie jest 3 a moze i 4mbit/s ale w RBM oszczędzam te 20 zł i dostaje to samo

W tym saloniku Play mówili że nie mają :frowning: