Czy działa Wam ta strona fotki?

Od kilku dni - może 2 dni obserwuje, że strona o adresie www.fotka.pl u mnie nie działa. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale nie działa ani na komputerze, ani też na telefonie. Mam nadzieje, że jest to problem związany z jakimiś pracami nad tą stroną. A Wam ta strona działa bez problemu ? Czy też Wam wyrzuca zamiast strony taki komunikat jak poniżej widać na screenie ?

Masz napisane, że serwer nie działa. Może mieli postawiony na tym OVH, który się zjarał :wink:

@anon741072 A Tobie działa ? - sprawdzałeś ? Przecież o to pytam.

Sprawdzałem, ale nie musiałem. Cloudflare podaje, że do nich jest wszystko ok, dopiero dalej jest coś zwalone.

Czyli problem nie leży u mnie ? Z moją siecią ?

Fotka się spaliła razem z serwerami OVH. Można o tym przeczytać na Facebooku na ich fanpage’u.
Tak ciężko zrobić research na własną rękę? Mi to zajęło 2 minuty by uzyskać oficjalne powiadomienie o sytuacji.

@sidkwa Mi to nawet do głowy nie przyszło, że fotkę obsługuje jakiś serwer znajdujący się w Strassburgu i że się spalił. - Bardziej myślałem, że może zmieniają wygląd i szatę graficzną fotki i na czas modernizacji wyłączyli serwis.

Gruba sprawa, sam fracnuski minister telekomunikacji i cyfryzacji zaoferował pomoc

są różne strony do sprawdzania czy jest online np.

A fotka.pl miała na serwerach ovh, czy podajesz jako ciekawostkę?

Niby ruszyli, może z backupu - lepiej sprawdź jak dużo zdjęć z konta straciłeś.