Czy emot ;], jest w większej ilości męczący

Jak w temacie. Można coś napisać na ten temat ;]

Przeczytaj regulamin forum DP i będziesz miał odpowiedź.

Moje zdanie - pisanie szlaczków z emotek to wielki idiotyzm , popis “dzieci NEO” i innych “pokemonów” - wiele razy zgłosiłem takie posty do moderacji i zawsze był zrobiony z tym porządek.

Zgadzam się z Cedarem , osobiście stawiam emotikony ostatnio stosunkowo rzadko, tylko wtedy gdy panują we mnie odpowiednie emocje, po to żeby ktoś nie odebrał czegoś w inny sposób, wtedy jak najbardziej się przydają, ale wciskanie na siłę w zdanie emotikon, czy się tego chce czy nie, już jest chorobą i świadczy w pewien sposób o niedojrzałości/zdziecinieniu, bo po co to komu? a wytwory typu " xP " " ;-ddddddddddddd " , nie wiem po co i na co. Podsumowując ściśle, we wszystkim co się robi, wypada pamiętać o umiarze, chyba że ktoś nie lubi się ograniczać to nie ma sensu, ale wtedy z takim kimś nie pisze bo mnie to automatycznie odrzuca i otwiera mi się nóż w kieszeni. :wink:

No racja, nie myślałem że można to tak odebrać. A co powiecie na coś takiego ??

drobok.gif

Myślałem nad zrobieniem jakiejś ściany do odbijania, ale nie zmieszcze się w 10kb :frowning:

drobok , nie będę tego komentował, bo jeśli skomentuję to:

  • za ten swój komentarz dostanę zółtą karteczkę

  • mój post poleci do kosza

Czy Ci to wystarczy jako moja opinia? :wink:

PS. Wczytaj się w regulamin, tam jest wszystko ładnie napisane.

No właśnie problem w tym by wymyśleć coś oryginalnego, w regulaminie mamy zapis jedynie o tym by nie był męczący dla innych użytkowników, dlatego założyłem owy temat ;]

mały offtop

@drobok

Dodaj do tego jeszcze stroboskopy i za miesiąc pojedziemy do wariatkowa wszyscy …

Wiesz co jak chcesz mieć userbara z google chrome to weź lepiej coś takiego:

27619.png

Bo taka animacja nawet najbardziej spokojnego człowieka może nieźle zdenerwować.