Czy FIFA 07 i Carbon wejdą?

(Matus1121) #1

chciałbym sie dowiedzieć czy te 2 gry ( FIFA 07 i NFS Carbon ) wejdą na mojego kompa ?. daje parametry mojego piecyka:

Windows XP Professional

1.24 GHz

256MB Ramu

Nvidia GeForce4 MX440

Czy wystarczy tyle parametrów ?.

Czy te obie gry będą działały na moim kompie ???

Pozdro!

(Pax555) #2

dla carbona to za słaby proc i na MX carbon nie chodzi

(Włodi) #3

fifa to samo ...

(Szymon Stępniewski) #4

GOOGLE.PL :evil:

http://www.needforspeed.pl/artykul-wyma ... we,93.html

wyszukanie w google.pl zajęło mi 10 sekund.

(system) #5

uwierz mi na każdej stronie są inne wymagania! wiem bo sam szukałem! a wracając do tematu to procek może by udzwignal ale carbon nie działa na MX

(Matus1121) #6

więc fifa tez nie wejdzie :frowning: szkoda - dzięki

(Marcinbittel) #7

Spróbuj podkręcić procka. Może fifka wejdzie...

(Matus1121) #8

wole nie ryzykować juz raz coś podkręcałem - komp do naprawy :smiley:

(Krzychh) #9

fifa ci powinna wejść mi śmiga na procku 1,6 256 ramu i oczywiście GFmx440 z najnowszymi sterami :x a carbon sie włancza ale zostawmy to bez komentarza(grafa)

(Philips Piotr) #10

http://www.srtest.com/referrer/srtest i będzie wszystko jasne.

(Seba86mu) #11

Oto wymagania do gry FIFA 07 spisane z pudełka z grą:

System: Windows 2000/XP

Procesor: 1.3 GHz

Pamięć: 256 MB RAM

Grafika: 64 MB*

* Obsługiwane układy kart graficznych: NVIDIA GeForce3 lub szybsze (seria GeForce MX nie jest obsługiwana); ATI Radeon 7500 lub szybsze; Intel 915, 945/950.

(Matus1121) #12

wchodziła na początku... a teraz "Fifa 07 wymaga

akceleracji grafiki" kurde moze trzeba lepsze stery i zadziałą ?? sprawdze :wink:

(Members92) #13

Moj kumpel ma identyczny sprzet jak ty i mu fifa chodzi na 800x600 i na medium ale da sie grać

(Serus12) #14

fifa tak pójdzie ale Carbon nie ma szans!!

(Matus1121) #15

odinstalowałem stery i mi fifa nie chodziła. Później zroiłem przywracanie systemu i mi teraz wchodzi ale pewnie później to co mówiem

moze dam sobie na 800x600 i mi bedzie chpdziło

(Wiesio52) #16

Najlepiej daj na najniższe detale, bo nie masz co mówić o graniu na wyższych. :mrgreen:

(Matus1121) #17

dobbra fifa chodzi jak ulał :slight_smile: super... aha szukam kodów do tej gry. suzkałem wszędziea znaleść dalej nie moge :). i za friko :wink:

(Kamilek9865) #18

Zobacz mi fifka chodzi na procku 1.6 a co do grafy to nie mam najnowszych sterów ATI Radeon 9200 64mb ale na Carbona na prawde nie masz co liczyć