Czy FIFA 07 i Carbon wejdą?

chciałbym sie dowiedzieć czy te 2 gry ( FIFA 07 i NFS Carbon ) wejdą na mojego kompa ?. daje parametry mojego piecyka:

Windows XP Professional

1.24 GHz

256MB Ramu

Nvidia GeForce4 MX440

Czy wystarczy tyle parametrów ?.

Czy te obie gry będą działały na moim kompie ???

Pozdro!

dla carbona to za słaby proc i na MX carbon nie chodzi

fifa to samo …

GOOGLE.PL :evil:

http://www.needforspeed.pl/artykul-wyma … we,93.html

wyszukanie w google.pl zajęło mi 10 sekund.

uwierz mi na każdej stronie są inne wymagania! wiem bo sam szukałem! a wracając do tematu to procek może by udzwignal ale carbon nie działa na MX

więc fifa tez nie wejdzie :frowning: szkoda - dzięki

Spróbuj podkręcić procka. Może fifka wejdzie…

wole nie ryzykować juz raz coś podkręcałem - komp do naprawy :smiley:

fifa ci powinna wejść mi śmiga na procku 1,6 256 ramu i oczywiście GFmx440 z najnowszymi sterami :x a carbon sie włancza ale zostawmy to bez komentarza(grafa)

http://www.srtest.com/referrer/srtest i będzie wszystko jasne.

Oto wymagania do gry FIFA 07 spisane z pudełka z grą:

System: Windows 2000/XP

Procesor: 1.3 GHz

Pamięć: 256 MB RAM

Grafika: 64 MB*

* Obsługiwane układy kart graficznych: NVIDIA GeForce3 lub szybsze (seria GeForce MX nie jest obsługiwana); ATI Radeon 7500 lub szybsze; Intel 915, 945/950.

wchodziła na początku… a teraz "Fifa 07 wymaga

akceleracji grafiki" kurde moze trzeba lepsze stery i zadziałą ?? sprawdze :wink:

Moj kumpel ma identyczny sprzet jak ty i mu fifa chodzi na 800x600 i na medium ale da sie grać

fifa tak pójdzie ale Carbon nie ma szans!!

odinstalowałem stery i mi fifa nie chodziła. Później zroiłem przywracanie systemu i mi teraz wchodzi ale pewnie później to co mówiem

moze dam sobie na 800x600 i mi bedzie chpdziło

Najlepiej daj na najniższe detale, bo nie masz co mówić o graniu na wyższych. :mrgreen:

dobbra fifa chodzi jak ulał :slight_smile: super… aha szukam kodów do tej gry. suzkałem wszędziea znaleść dalej nie moge :). i za friko :wink:

Zobacz mi fifka chodzi na procku 1.6 a co do grafy to nie mam najnowszych sterów ATI Radeon 9200 64mb ale na Carbona na prawde nie masz co liczyć