Czy Galaxy GF 7600GS Zalman Edition bedzie kompatybilny

Cześć. Wiem, że juz wcześniej pytałem sie o dobrą kartkę graficzną tutaj na forum, ale zapomniałem się zapytać czy będzie ta karta kompatybilna z moim sprzętem??:

Procesor: Celeron D 2,66GHz,

Płyta gł.: ASUS P4800D-X PT880 Ultra,

Pamięci: 2x256 PC3200 Twinmos,

Dysk: Seagate 120GB 7200obr/min,

K. muzyczna: Creative Audigy 2 SE EAX 7.1

:slight_smile:

W tej płycie głónwej jest racej gniazdo AGP więc nie. Nie znalazłem takiej płyty (dokładnie) ale wydaje mi się że raczej nie. Jaką karte masz teraz?

AGP 8x

http://www.top30.com.br/shopping/mb-asu … 023180.php

raczej tak tylko ten celeron d mi to tego sprzętu nie pasuje bo celerony mają słabą wydajność

Pomyłka w druku sorry. :oops:

W tej płycie głównej jest gniazdo AGP i PCI-E.

http://www.arcomp.com.pl/index.php?pid=katalog&cat_id=30&pcat_id=31&details=17964

A co do procesora to po zakupie karty wymienie na jakiegoś P IV 3.0 lub 3.2 GHz :slight_smile:

Ja bym brał ASRocka DualSata2 (też ma PCI-E i AGP) i Athlona np 3000+ zamiast Pentium 4.

No tak, tylko ja nie mam kasy na nową płytę niestety. :frowning: Niedawno ją wymieniałem. Przesiadłem sie właśnie z ASRock’a na ASUS’a. W planach mam własnie zakup karty graficznej. A teraz mam Radeona 9600PRO AGP 256MB/128bit. A lepszej karty niż Galaxy GF 7600gs zalman raczej nie ma w cenie 550zl :lol:

authentic_man to opchnij to co masz. Dokładasz kase i kupujesz to co podał Tobi i jakiegoś sempronaka lub atka na 939. 9600 rPro takie złe nie jest… :wink:

Kolega był u mnie z Radeonem X800XL 512MB/256bit i spisała się na medal! Była na PCI-E

Złączono Posta : 23.10.2006 (Pon) 19:07

Wydaje mi sie, że za dużo bym musiał części wymienić znów na raz: płyta, procek, karta… A niedawno troche już w niego włozyłem bo nowy zasilacz, dysk i k. muzyczna :wink:

Złączono Posta : 23.10.2006 (Pon) 19:41

Hmm… tak sobie przeglądam karty jeszcze na allegro i zobaczyłem, że są dwa rodzaje karty Galaxy 7600GS zalman edition. Jedna z czarnym wiatrakiem a druga z niebieskiem. Czy to wpływa na wydajność, czy tylko różni je kolor tego wiatraka? Szukałem podobnego tematu na temat wiatraków na forum ale niestety nie znalazlem :?