Czy granie na Windows 10 Technical Preview jest możliwe?

Jw. Niedługo będę miał nowego PC i chcę poczekać na W10, więc zainstaluję Technical Preview. Będzie się dało na tym grać? :smiley: Wyjdzie dziesiątka, kupię i chcę przenieść zapisy z gier. Jak to zrobić? 

To zależy jakie gry masz.

Z tych nowszych, np GTA V

Najpierw poczekałbym na wersję finalną windows 10, potem możesz przenieść savy, na pewno w internecie jest pełno informacji gdzie znajdują się savy do poszczególnych gier jakie Cię interesują.

Są jakieś nowe wieści dotyczące premiery W10? Słyszałem, że połowa czerwca albo lipiec (bardziej prawdopodobne) ?

Podobno stabilna wersja tego systemu ma zostać wypuszczona tego lata, ale wszystko jeszcze może się zmienić  :wink:

Nie robiłbym aktualizacji jeszcze teraz. Na forum League of Legends było mnóstwo postów o tym że gra nie działa w W10. RIOT odpowiedział graczom: “To nie jest finalna wersja systemu. Nie pomożemy Wam.”. Nie masz kompletnie żadnej gwarancji że jakakolwiek gra będzie działać. Zresztą “Technical Preview” od razu nanosi na mózg podpowiedź: “Przegląd Techniczny” czyli robota dla profesjonalistów w tym zakresie.

Dokładnie, przy graniu mogą być różne niespodzianki, jeszcze nie wiadomo czy miałbyś w pełni zgodne sterowniki z w10tp.