Czy Gta sa i nfs carbon będą działać na tym sprzęcie?

Witam.

Mój komputer:

c2d e6420

ausu p5n-e sli

GF 7300gt galaxy 128/128

WD 250 gb.

2*1gb ddr2 kingston 667mhz

Mam zamiar zainstalować vista ultimate. I pytania takie:

1.czy będzie można włączyć aero glass i czy komputer będzie chodził płynnie

  1. Czy z włączonym aero będzie można grac płynnie w takie gry jak gta sa, nfs carbon itd…

proszę o odpowiedź

jeśli chcesz pograć płynnie w te gry to wybierz xp-ka

a jęsli chcesz miec nowy wygląd to wybierz viste (ma bardzo dużo dziur, na Twoim miejscu bym poczekał na SP1 do visty a teraz wziął xp-ka)

  1. wszystko bedzie plynie chodzic:)

  2. bez problemu, a ja cos to mozna w wlasciwosciach pliku gry *.exe ustawic by aero zostalo wylaczone po uruchomieniu gry:)

Jesli chodzi o dziury Visty, to są to dziury kompatybilności, bo z bezpieczeństwem jest dużo lepiej niż na Xp z Firewallem firm trzecich.

SP1 raczej duzo w bezpieczeństwie nie poprawi, jego główna cecha to zwiększenie kompatybilności z programami i grami.

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 17:07

A system będzie bez problemu chodzic zarówno x86 jak i x64, tylko ta druga opcja troszke uciążliwa, bo niekompatybilnośc jest większa niż na x86, gdzie prawie wszystko da się uruchomic.

aa i mam jeszcze jedno pytanie odnosnie visty. W angielskiej wersji jest cos takiego ze sie mowi przez mikrofon i program zapisuje na przykład do notatnika mowiony tekst. I czy w polskiej vista ultimate tez jest taka opcja??

aktualnie nie ma :slight_smile:

Możesz zmienić język systemu i wówczas cieszyć się z tejże opcji …

Trudno jest to ustawic?nie zabardzo wiem jak… wytlumaczycie jak to dokladnie zrobic, albo jakis link z instrukcja?

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię zarówno w temacie, jak i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

na ikonke gry klikasz prawym wybierasz wlasciwosci. pozniej zakladke zgodnosci i masz do zaznaczenia “wylacz kompozycje wizualne” i “wylacz kompozycje pulpitu” klikasz OK i juz jest:D