Czy gtx 1070 msi gaming x pasuje do tej plyty

Bo zobacz ja mam teraz gtxa 970 i tez mam na koncu przejsciowke do dvi-i wiecna ej skrzyneczce co ty mi wyslalem jakosc obrazu bedzie taka sama jak mam teraz na przejsciowce?

[quote=“daniellon, post:21, topic:523194, full:true”]
Bo zobacz ja mam teraz gtxa 970 i tez mam na koncu przejsciowke do dvi-i wiecna ej skrzyneczce co ty mi wyslalem jakosc obrazu bedzie taka sama jak mam teraz na przejsciowce?
[/quote]Pascale nie mają przetwornika analogowego, brak w ogóle takiego sygnału, stąd do 10x0 potrzebna jest “aktywna” przejściówka, która zamieni sygnał cyfrowy na zrozumiały dla Twojego monitora. Straty mogą istnieć, ale nie powinieneś ich zauważyć lub spostrzec minimalne. Między innymi dlatego zainwestowałbym w dobry monitor, najlepiej z G-synciem, skoro kupujesz kartę nVidii. Szkoda oczu i życia na obraz przeciętnej lub słabej jakości.

Dobra to jeszcze raz. No bo teraz mam ten avg kabel od monitora i przy karcie mam przejsciowke dvi-i wiec teraz jest obraz analogowy tak? I czy obraz jak bym kupil ten adapter bedzie sie roznil od tego co mam teraz?

[quote=“daniellon, post:23, topic:523194, full:true”]
Dobra to jeszcze raz. No bo teraz mam ten avg kabel od monitora i przy karcie mam przejsciowke dvi-i wiec teraz jest obraz analogowy tak? I czy obraz jak bym kupil ten adapter bedzie sie roznil od tego co mam teraz?
[/quote]Tak, analogowy. Nie powinien.