Czy gtx 1070 msi gaming x pasuje do tej plyty

Witam.
Mam plyte Asrock b85m pro3. Czy to tej plyty bedzie pasowal msi gtx 1070 gaming x i ktora bedzie wydajniejsza od gigabyte g1 czy wlasnie ta od msi

[quote=“daniellon, post:1, topic:523194, full:true”]
Witam.Mam plyte Asrock b85m pro3. Czy to tej plyty bedzie pasowal msi gtx 1070 gaming x i ktora bedzie wydajniejsza od gigabyte g1 czy wlasnie ta od msi
[/quote]Cześć,
będzie pasować. Wydajność na podobnym poziomie. Osobiście brałbym raczej Gamerocka od Palita.

A gtx 1080 referencyjny od gigabyte bedzie pasowac?

[quote=“daniellon, post:3, topic:523194, full:true”]
A gtx 1080 referencyjny od gigabyte bedzie pasowac?
[/quote]Tak, lecz bądź tak miły podać resztę podzespołów zestawu. 1080 bez dobrego procesora będzie się dławił i nie wykorzystasz jego mocy.

Mam w planach kupic tez procesor i7 4790k wiec mysle ze bedzie ok i ktora lepiej karte wybrac referencyjna gtxa 1080 gigabyte czy niereferencyjna gtx 1080 zotac amp ? Ktora bedzie wydajniejsza?

[quote=“daniellon, post:5, topic:523194, full:true”]
Mam w planach kupic tez procesor i7 4790k wiec mysle ze bedzie ok i ktora lepiej karte wybrac referencyjna gtxa 1080 gigabyte czy niereferencyjna gtx 1080 zotac amp ? Ktora bedzie wydajniejsza?
[/quote]Będzie okay, a jeszcze bardziej, gdy procesor będzie kręcony.
Referencyjna (czyli stanowiąca punkt odniesienia) to jest karta nVidii. Reszta jest niereferencyjna. IMO Palit Gamerock i z chipem 1080 bryluje wśród konkurencji. Jedno z najlepszych chłodzeń oraz cena bardzo dobra. Następne w kolejności byłoby MSI Gaming.

Ale mam do wyboru tylko tego zotaca amp albo referencyjna bo na olx sa w miare tanio wiec ktore lepiej

[quote=“daniellon, post:7, topic:523194, full:true”]
Ale mam do wyboru tylko tego zotaca amp albo referencyjna bo na olx sa w miare tanio wiec ktore lepiej
[/quote]Z tych dwóch Zotac. Konstrukcje typu blower (zwykle głośniejsze) stosuje się w małych obudowach, gdzie całe powietrze ze schłodzonej karty musi wydostawać się na zewnątrz.

PS
Byłbym niezmiernie ostrożny kupując z OLX.

Czemu taki ostrozny?

[quote=“daniellon, post:9, topic:523194, full:true”]
Czemu taki ostrozny?
[/quote]Na allegro lub w sklepie znajdziesz narzędzia, które chronią konsumenta. OLX nie ma żadnych. Przekażesz kasę i już nic nie zrobisz, więc warto się upewnić, że przedmiot jest w pełni sprawny tudzież zgodny z opisem.

Wysle mi za pobraniem wiec sprawdze czy jest wszystko ale juz nnie sprawdze czy dziala hmm to moze powiem zeby wystawil na allegro i wtedy kupie. Tylko jest ieszcze teraz pytanie jak tovjesr z przejsciowkami bo ja mam teraz gtx 970 i mam dvi-a przejsciowke a w tą przejsciowke wlozoną d-sub a gtx 1080 ma dvi-d i jak to teraz zrobic zeby byla najlepsza jakosc obrazu? Moze do monitora kupic przejściówke hdmi i wtedy karte przez hdmi podlaczyc?

[quote=“daniellon, post:11, topic:523194, full:true”]
Wysle mi za pobraniem wiec sprawdze czy jest wszystko ale juz nnie sprawdze czy dziala hmm to moze powiem zeby wystawil na allegro i wtedy kupie. Tylko jest ieszcze teraz pytanie jak tovjesr z przejsciowkami bo ja mam teraz gtx 970 i mam dvi-a przejsciowke a w tą przejsciowke wlozoną d-sub a gtx 1080 ma dvi-d i jak to teraz zrobic zeby byla najlepsza jakosc obrazu? Moze do monitora kupic przejściówke hdmi i wtedy karte przez hdmi podlaczyc?
[/quote]Tyle kasy chcesz wydać na grafikę i procka a ciągle masz monitor bez wejść cyfrowych, co to za model dokładnie?

W takim wypadku z nowymi kartami stosuje się aktywne adaptery displayport na VGA lub HDMI na VGA np. https://www.morele.net/kabel-lechpol-displayport-d-sub-czarny-kom0849-747275/

lg flatron e2251s-bn. A nie da sie jakos przez hdmi czy cos? Bo jak patrzylem to co mi link dales to pisza w komentarzach ze w grach im obraz sie czarny robi

[quote=“daniellon, post:13, topic:523194, full:true”]
lg flatron e2251s-bn. A nie da sie jakos przez hdmi czy cos? Bo jak patrzylem to co mi link dales to pisza w komentarzach ze w grach im obraz sie czarny robi
[/quote]Kupiłbym 1070 Gamerock, za różnicę względem 1080 monitor lub jeszcze lepiej dołożyłbym.
Da się, tak jak napisałem wyżej.

www.morele.net/unitek-przewod-hdmi-to-vga-y-5303-640561/ takie cos by bylo dobre?

No a ten kabel co ja pokazaldm bedzie dobry?

[quote=“daniellon, post:17, topic:523194, full:true”]
No a ten kabel co ja pokazaldm bedzie dobry?
[/quote]Teoretycznie tak, lecz ten podany przeze mnie ma więcej opinii, więc jest sprawdzony.

No a tam właśnie sa opinie ze slabo dziala

[quote=“daniellon, post:19, topic:523194, full:true”]
No a tam właśnie sa opinie ze slabo dziala
[/quote]Wolisz więc kupić wielką niewiadomą? Ze swoich obserwacji, spotkałem się z twierdzeniami, że aktywny adapter DP lepiej działa i na karcie to wyjście, też będzie.