Czy hybrydowa hibernacja działa w Win7 RC?


(Maney691) #1

Czy hybrydowa hibernacja działa w Win7 RC ? Chodzi o build 7100, czy komuś udało się włączyć tą hibernację? Stosując się do rad w tym temacie nic nie zadziałało.


(Msprungk) #2

To nie jest hybrydowa hibernacja tylko hybrydowy sleep (zasypianie) i oczywiście działa pod warunkiem, że się ręcznie to ustawi w planie zasilania. Domyślnie opcja jest wyłączona


(Jonek29) #3

Właśnie cieżko jest włączyć nawet zwykłą hbernacje, użycie polecenia powercfg -h on nie powoduje włączenia hibernacji, ja używam sleep'u ale jeżeli ktoś bardzo chce hibernować to może użyć polecenia shutdown -h


(Msprungk) #4

Nie wiem po co komu polecenia jak się włącza bezproblemowo w opcjach zasilania


(Maney691) #5

Dobra, udało się :slight_smile: W BIOSie przestawiłem ACPI na S3 i w zaawansowanych opcjach zasilania pojawiła się opcja "allow hybride sleep" :slight_smile: Tylko mam teraz problem z wybudzeniem :? "Buda" się budzi, ale nic poza tym, monitor nie startuje. Hibernacja zwykła działa (ACPI na S1), komp budzi się w 8-10 sekund, sleep zwykły też chodzi, pobudka w 1-2 sek ! Tylko ten hybrydowy sleep problem mi stwarza. Pomoże ktoś?


(Jonek29) #6

Mam podobnie tylko że u mnie po hibernacji sie budzi i jak hibernuje to muszę wyłączać zasilacz, sam nie wiem co się stało, bo to się dzieje tylko w sevenie i to tylko w werji RC ;/ odłączałem już wszystkie urządzenia USB, podejrzewam że problemem jest konflikt jakich urządzeniem np. dwóch tunerów TV które mam.