Czy idzie dodać ikonę Mój Komp. i dyski do paska zadań?

Czy jest taka możliwość? Bo we wszystkich innych programach widziałam po przyciśnięciu prawym przyciskiem myszy opcję “Przypnij do paska zadań”, natomiast jeśli chodzi o ikonę Mój Komputer i w ogóle dysków to jakoś nie da się. Idzie to jakoś obejść? Czy tak po prostu jest to skonstruowane, że te akurat elementy nie da się przypiąć?

Zrób skrót do mój komputer i wrzuć go na tę listę metodą “przeciągnij i upuść”.

Przeciągnij te elementy na pasek zadań, pojawią się tutaj http://img215.imageshack.us/img215/2940/schowek01vo.jpg :wink:

Nie działa, już dawno to próbowałam.

Przyłączam się do prośby. Ja już próbowałem wielu metod i za każdym razem nic.

A na tym pasku ikona MÓJ KOMPUTER by się bardzo przydała.

Google tłumaczyło ale nie powinno być problemu ze zrozumieniem :wink: .

PPM na pasek / pasek narzędzi / nowy pasek narzędzi - w oknie zaznaczasz komputer [może być po lewej stronie] i dajesz wybierz .

Jesteś po prostu wielki :smiley: Jak się kiedyś spotkamy na HT to masz u mnie piwo :slight_smile:

No ja nie mam tego przyciska odblokuj na zakładce ogólne. Jak to zrobiliście???

A pobrałaś ten jeden plik, o którym tam wspominają ??

Oczywiście. No i właśnie nie mam tam tego. A co z dyskami?

Dziwne, co do dysku to nic nie udało mi się znaleźć w sieci, jednak co do ikony “Komputer” to są tam podane dwa sposoby, drugi wygląda na bardziej pracochłonny jednak w tym tutku jest to opisane bardziej przejrzyście. I nie trzeba używać niczego z zewnątrz.

Mam już tą ikonkę podpiętą. Samo się jakoś zrobiło bez tej opcji odblokuj. Tylko jeszcze mam problem zalokować tam pewien skrót. Mam wyłączoną opcję zablokuj, zrobiłam na pulpicie skróty ikonek dysków a mimo to nie idzie ich tam podczepić.

http://www.youtube.com/watch?v=FkZ6c6cr … tube_gdata

Cześć:) Zrobiłem filmik, może teraz uda Ci się to zrobić :slight_smile: U mnie jak widać na w/w filmiku działa :slight_smile:

Ale te dyski przyczepiłeś do okienka Mój Komputer. A nie idzie ich podpiąć jako osobne ikony ?

Dopóki nie podepniesz dysków okno Komputer musi być przypięte. Potem możesz je odczepić, a dyski zostaną.

Nie bardzo rozumiem ;/ Przecież jak odepnę Komputer to będę w punkcie wyjścia. Mam je podpięte na tym okienku z Komputera, ale wolałabym normalnie osobno na pasku i o to cały czas mi się rozchodzi.

To ja zrobiłem takie coś: 166ysf4.png

Już niech będzie obojętnie, byleby się dało to jakoś zrobić. A jak to wykonałeś?