Czy IE7 RC1 jest bezpieczny i czy można już korzystać niego

Witam pobrałem IE7 do testów, i tak pomyślałem czy nadaje się do codziennego przeglądania stron?? Czy lepiej korzystać z Opery lub Firefox? Bezpieczna ona już jest czy nie??

RC1 to wersja testowa…

A w finalnej już dziś wykryto dziury… czyli nie za bezpieczna.

A która przeglądarka najlepsza? :szukaj:

  • O** pera**

IE nigdy nie bedzie bezpieczne niezależnie który to bedzie numerek czy 7 czy 8 czy 15.

Zawsze jest to najmniej zabezpieczona i najmniej wydajna przeglądarka z jaką miałem do czynienia

O wiele lepsza Opera.

Jak najbardziej … strony szybko się ładują e.t.c :wink:

i bzdury gadasz : http://www.idg.pl/news/101339/Microsoft … w.IE7.html

może jakieś konkrety ??

a nie trolowanie i robienie zadymy ?

PS. i znowu się zaczyna …wojna między ie, opera a firefoxem, niech każdy kożysta z programu jaki mu odpowiada i tyle

Bardzo mądre zdanie. ;]

Dlaczego innie nie mogą tego zrozumieć?

Pasuje Ci IE…korzystasz z niego.

Pasuje Ci Opera…korzystasz z niej

I czy to taki trudny wybór ?

aha, dzięki aero

A choćby bezpieczniejsza - w IE (nawet 7.0) zaraz znajdą dziurę którą potem będą łatać tydzień. W Operze i Firefoksie od razu wychodzi łatka.

Firefox ma kilka nie załatanych dziur … hmm czym się tu szczycić , opera bodajże też ma ze dwie takowe … nie ma przeglądarki najlepszej, każdy używa tego czego chce … a każdy kolejny post … temat mówiący o wyższości jednej przeglądarki nad drugą powienien być kasowany … takie jest moje zdanie

zgodze się bo ja zapytałem się czy jest bezpieczna a nie jaka jest najlepsza lub z jakich korzystacie.

Nalepszej nie ma, ale zwróć uwagę, że IE ma dużo więcej niezałatanych dziur.

ta … jak narazie ie7 nie ma ani jednej nie załatanej dziury … :stuck_out_tongue:

zwazywszy na to ze dopiero co wyszedl to nie jest to wielki sukces

zobaczymy co bedzie z pare miesiecy

Mówię ogólnie o IE - IE7 jeszcze nie ma wykrytych dziur bo jest “jeszcze ciepły”. Kiedy przez pewien czas będzie obecny na kompach użytkowników zaraz znajdą się jakieś. Microsoft prawdopbodobnie będzie zwlekać z załataniem ich. Na DP jest taki artykuł “Internet Explorer na tle nowoczesnych przeglądarek - mity a fakty”. Z wymienionych tam obszarów poprawiony został jedynie obszar 3 - komfort obsługi. Jeśli nie wierzysz, poczytaj.

I wreszcie dorobiliśmy się na forum wróżki