Czy instalować poprawkę?

Czy instalować poprawkę KB927891 (rozwiązującą problemy w Instalatorze Windows - MSI), jeśli do tej pory nie było żadnego problemu z instalacją uaktualnień z Microsoftu na moim komputerze? Proszę o poradę, z poważaniem - jurbab.

A dlaczego nie ??

Opinia bez uzasadnienia jest traktowana jako OT - Kosz

jurbab

Zobacz Microsoft wydaje kolejną poprawkę do Windows Installer i zdecyduj sam, czy warto…

Ja na ten przykład zainstalowałem i z tego powodu nie odczuwam żadnego dyskomfortu w pracy systemu.

Zainstalowałem i jak narazie wszystko chodzi mi bez problemu więc możesz śmiało instalować, choć i tak radzę uważać na instalcje poprawek, bo czasami mogą narobić syfu większego niż system bez jakichkolwiek poprawek.

Za każdym razem gdy mam włączone windows update po jakimś czasie system mi wywala od ktorejś z poprawek, najczęściej powduje to poprawka o numerze kb925902 choć nie zawsze ona.

Spectator napisał:

Wydaje mi się że jest to opinia mocno przesadzona bo wszystko zależy od tego w jakim stanie masz system.

A jak ewentualnie coś nie gra to zawsze można daną poprawkę odinstalować- po to są w Windowsie pliki deinstalacyjne poprawek o nazwie $NtUninstall