Czy instalować win xp 64?

czy instlowac ten system??? chodzi mi głownie czy sa juz dostepne sterowniki do kart graficznych pod 64 bity??? czy aplikacje chodza itp??? dodam ze mam Athlona 64 2800 +

Odczujesz poprawę. Jak wiadomo xp x64 nie ma w polskiej wersji językowej.

Stery się znajdą… Wg mnie lepszy będzie Linux :wink:

Jak znasz dobrze angielski to czemu nie. Ze sterownikami nie ma problemu bo są. :smiley:

odczujesz lepszą wydajność samego systemu i programów wykorzystujących instrukcje 64bitowe, generalnie sterowniki można znaleźć PRAWIE do wszystkiego.

polecam stronkę http://www.start64.com duzo sterów i softu

ja osobiście porzuciłem z braku sterów do swojej karty dźwiękowej, a niestety zintegrowana to ■■■■ :smiley:

faktycznie jest różnica pomiędzy WinXP64 a zwykłym XP czy VISTą

wystarczy, że zaisnatlujesz np. 7-Zip x64 a prędkość pakowania i rozpakowywania jest wyższa - takich przykładów jest sporo/

ale jest też kilka minusów

  • system jest po angielsku

  • niektórych gier nie zainstalujesz

  • starsze urządzenia np. karta TV i dźwiękowe nie mają sterowników (ale dużo starsze;)

NAJWIĘKSZY PLUS

ten system możesz mieć w pełni legalnie na 120 dni,

a potem reinstalska systemu, rejestrujesz się na mame czy tate i kolejne 120 dni :wink:

64 bitowy system to super sprawa ;]

naprawde poczujesz różnicę w działaniu systemu…

jeśli ma 64 bitowy proc albo dwurdzeniowy to jak najbardziej. A jak ma jednordzeniowy to system będzie działał jeszcze wolniej niż 32 bitowy.

Nie potwierdzam więkości opini napisanych powyżej.

ale na procesorze 32 bitowym nie zainstalujesz xp64

znaczy się jakich opini nie potwierdzasz?

że stabilniejszy, że szybszy, że można go mieć za darmo? :slight_smile:

Wiekokrotnie już pisałem o XPx64 na różnych forach, także i na tym.

Jeśli chcesz znać więcej szczegółów to się nieco wyślil

Od dawna użytkuję systemy 64 bitowe (windows, linux), więc wiem o czym piszę.

Nie spotkałem jeszcze systemu ze stajni m$ którego to można mieć za darmo! Lecz można sie zapoznać z niektórymi dzięki wersjii trial.

A czytałeś licencję i ją zrozumiałeś? Takie postępowanie nie jest legalne więc nie namawiaj innych do tego samego.

Twój post powinien zostać szybko ocenzurowany przez mod’ów lub admin’ów.

wysiliłem się i sprawdziłem na tym forum, większość Twoich postów o XP64 nie wnosi nic do tematu. a w jednym z nich pisałeś o xp64 “spisuje się dobrze” więc jak jest??

oczywiście, że nie jest to wersja pełna tylko na 120 dni, mój post był związany z poprzednim

przejrzałem licencje i jeśli Twój komputer sprzedasz np. mamie, to ta osba może sobie zainstalować xp64 jeszcze raz.

nie twierdze, że to jest jakiś sposób na stałe, ale spokojnie można zainstalować go na te 120 dni o poczekać jeszcze z kupowaniem VISTy

Niby dlaczego? To Microsoft sam zdecydował o takiej polityce w wersji trial i tyle

tylko że nikogo to nie obchodzi. Każdy pisze to co wie a że czasem dochodzi do kłótni to normalna rzecz na forum.