Czy internet 10 mb za 89 zł z upc jest dobry?

Tak jak w temacie.

UPC to bezprzewodówka.

I czy dobrze działa?

domino1 , od kiedy UPC to bezprzewodowa ?

Ja też mam UPC, ale mam modem, więc nie wiem o co Ci chodzi.

Chyba, że chodzi Ci o to , że dodają inny modem który pozwala na łączenie się po przez Wi-Fi… Ale napisz po polsku…

s

?? Ja wiem, że idzie przez kabel.(MODEM)

Masz też możliwość przez WI-FI… Chyba o to ci chodzi ^^

Idzie dobrze. Mam go od piątku 26.09.2008 i śmiga aż miło. Demko FIFY 09 (768mb) to ściągało się 9min. Średnia prędkość transferu 1.3mb/s

Nie

Interesuje mnie kabel

domino1 , napisz po polsku co chcesz zrobić, piszesz po chińsku, człowieku…

UPC idzie przez MODEM ! Żeby mieć bezprzewodowo musisz mieć router, chyba, że teraz UPC do tego netu daje możliwość routera.

Mam ten internet … To internet w kablówce… idzie normalnie po kablu a jak chcesz bezprzewodowo to kupujesz sobie modem wifi i tyle ;] Nie polecam tego ich za który się płaci… bardziej opłaca się kupić własny ;]

A ogólnie internet jest całkiem ok… bez problemu osiąga się prędkości ok 10mb/s choć ostatnio w godzinach 16-24 zauważyłem czesto duże spadki wydajności ale i tak uważam że jest to dużo lepsza opcja niz neostrada itp…

Zresztą nie tylko ja to spostrzegłem… jest o tym całkiem sporo wzmianek np na forum http://forum.mediaswiat.pl/

To idzie przez druty TP?

domino1 , nie.

to jak to działa?

Czy montują antenę satelitarną na dachu?

I czy spisuje się to w małych wioskach?

Poczytaj na stronie UPC.

http://www.upc.pl/internet/

Jeżeli mieszkasz na wsi to zapomnij o kablówce a co za tym i internecie z UPC.

A działa to tak, że w bloku masz skrzyneczki do których Cię podpinają, przez taki sam kabel jak telewizję kablową.

Sorry ale mój sąsiad am cyfrę+

i mu działa.

i działa mu internet upc ? CYFRA idzie przez satelitę…

on nie ma neta ma tylko cyfrę.

No to CYFRA + to telewizja satelitarna, a UPC kablowa czyli idzie przez kabel… Sprawdzałeś dostępność na stronie UPC ?

Dla ciebie internet to tylko NEOSTRADA, NETIA, albo ERA.