Czy istalować wszystkie sterowniki?

Witam. Kupilem laptopa Lenovo G580, otrzymałem do niego płytę ze sterownikami. Cczy je wszystkie trzeba instalować?

Postawiłem na nim Windowsa 7 Ultimate.

Niby są tam też sterowniki do Touchpada, ale bez nich też mi ten touchpad działa. To samo z dźwiękem - bez sterowników Audio dźwięk mam. Więc jak to jest ?

Touchpad może i działa ale po instalacji sterowników uzyskasz dostęp to różnego rodzaju gestów etc.

Co do sterowników do karty dźwiękowej, zapewne po instalacji sterowników uzyskasz dostęp do dodatkowych ustawień itp.

Ja zawsze po instalacji systemu, instaluję niezbędne sterowniki ze strony producenta laptopa. Te na dołączanych płytach często nie są w najnowszych wersjach.

W tym Lenovo mam 2 karty graificzne - Intel HD3000 i GeForce 710M. Na plytce nie widzę sterowników. Jakie zainstalować do grafy?

Dodane 09.05.2013 (Cz) 17:05

dobra znalazłem jednak

Najpierw instalujesz sterowniki do karty zintegrowanej a następnie do dedykowanej. Oczywiście wcześniej warto zainstalować sterowniki do chipsetu itp.

sprawdź w menadżerze urządzeń gdzie są żółte wykrzykniki. i wtedy zainstaluj sterowniki