Czy istnieją Słuchawki do noki e65 z mini jack?

witam chciałem kupic słuchawki do noki e65 ale koniecznie z mini jack poniewaz nokia ma słuchawki których nie lubie (konce do uszów) sa NIE wygodne i wpadłem na pomysł przełozenia konców słuchawek z se w300i lecz potrzebuje mini jack

Istnieje do tego modelu tel ?

Jeśli umiesz posługiwać się lutownicą to bez problemu kupisz wtyczkę i zrobisz słuchawki. Poza tym masz na myśli chyba jack 2,5mm. Możesz też użyć przejściówki, ale nie jest to zbytnio wygodne. Są też słuchawki z wtyczką 2,5mm, ale wątpie żebyś znalazł jakieś dobrej jakości.

A czy ten telefon ma gniazdo na min jacka? nie wydaje mi się telefon posiada pop port którego nie można dokupić do “samodzielnego montażu” natomiast samą koncówke mini jack kupisz bez problemu w byle jakim sklepie elektroniczno-elektrycznym

własie chodzi mi otakie słuchawki które będa miały na poczatku pop port a na koncu mini jack (chodzi mi o identyczne jakie ma np sony ericsson w 300i )

czyli bez problemu dopkupie ? a nie widział ktos tego na allegro ?

Sprawdź czy czasem nie ma do kupienia przejściówek :roll:

znalazłem cos takiego http://www.allegro.pl/item342395180_ada … k800i.html to by było swietne tylko tam nie ma mojego tela wypisanego :frowning: a moze podajdą ? pod nokie e65 ?