Czy istnieje Avira Personal 64bit?

Gdzie mogę znaleźć instalkę 64bit antywirusa aviry? Czy istnieje w ogole taka? Jak pobierać ze strony oficjalnej to tam nie ma opcji wyboru wersji i pobiera 32bity.

32-bitowe programy będą ci działać na 64-bitowym systemie bo jest wsparcie dla nich.

Avira 32bitowa odpali ci przecież na 64bitowej :wink:

Ludzie ale nie po to zainstalowałem 64bit system żeby używać 32bit aplikacji :shock:

No niestety na systemy 64-bitowe jest niewiele jak do tej pory programów 64-bitowych bo łatwiej jest robić na 32-bitowe a że dla nich jest wsparcie to nie muszą robić 64-bitowych :stuck_out_tongue:

Właśnie teraz dopiero zdałem sobie z tego sprawę. Właściwie z zestawu moich aplikacji raptem kilka jest na 64bity, masakra. Żeby nie to że obsługuje ponad 3gb ramu to taka zmiana nie ma najmniejszego sensu. Aby problemy są, np. z driverami u mnie.

Niestety próbowałem zainstalować avasta avire i noda żaden nie chciał się zainstalować na viscie 64 bit potrzeba programu specjalnie do tego systemu

wiecie czy jest jakiś z tych antywirus 64 bitowy

Bo Avast! i Avira posiadają tylko 32-bitowe edycja natomiast Eset ma 32-bitową i 64-bitową - ty pobierasz oczywiście 64-bitową

http://www.eset.pl/pobieranie/pobierani … virus.html