Czy istnieje Beryl na XP'ka

Witam właśnie przeczytałem newsa o Beryl’u i bardzo mnie ów program zainteresował czy istnieje takowy program na windowsa (najlepiej XP’ka)

Nie, Jedynie na Linuksie }:>

chrucik. Heh wczoraj dostałem od kogos na PW wiadomość po moim temacie o wirtualnych pulpitach w Windowsie (Sprawdzone porady - “Wirtualne Pulpit a’la Linux”) zapytanie czy może być przesuwanie takych pulpitów tak jak w XGL linuxowym. I po wpisaniu frazy XGL + Windows w googlu, nic mi nie znalazo ale na pewnej angielskiej stronie poświęconej XGL/Compiz była wzmiana ze ludzie którzy aktywnie uczestnicza w tworzeniu XGL, maja zamiar niedługo (marzec 2007) zacząć faze beta Windowsowego odpowiednika XGL, który ma nosic nazwe WADM (Windows Animation Desktop menager). Ma on nie zmieniac wyglądu zasadniczo, ale ma umozliwic Windowsowi obsługe zmiany tych pulpitów tak jak w Linuxie i kilka innych bajerów XGL. Więc może niedługo niedługo…;] Kurde nie mogę znaleźć teraz tej strony jeszcze potem poszukam ;]

Chyba juz ich pogięło :shock:

Ślińcie się teraz Windziarze :stuck_out_tongue:

Możesz podać źródło info ?

No jest to niemożliwe z tego względu iż XGL jest rozszerzeniem dla serwera X, dzięki czemu wszelkie operacje na grafice są wykonywane przez układy 3d grafiki, a dopiero za efekty odpowiada beryl czy compiz, dlatego też musieli by przeportować i dostosować caly serwer X a to nie jest zadanie na kilka dni…

El Presidento śliń się Ubunciarzu.

Pójdź do Linuxścioła (kościoła wyznawców Linuxa) i nie wyłaź z niego i módl się do Linusa Torvaldsa aby posłał grom z jasnego nieba i zniszczył nieczyste systemy z serii Windows! !!

Wiesz tak mam zamiar spędzić dzisiaj wieczór. :shock:

Wypraszam sobie Xubunciarz, jak juz coś loga nie wiedziałeś ?

Piopiotrek , daj se siana bo głupoty gadasz…

Nie bardzo bo trafiłem na to przypadkiem…Kilkałem na pewnej stronie, ze strony na strone i tak dotarłem do tego…

A właśnie nie bo to nie bedzie orzszerzeniem tylko prawdopodobnie całkiem odzielna aplikacją instalowaną jako plik .exe…HeHe ciekawe jak to będzie wyglądało ;]