Czy istnieje Windows 10 trial?

Witam.

Dawno temu jak tylko pojawił sie windows 10 robilem aktualizacje swojej “7” , ale miałem problemy z kartą graficzną.

Czy można w tej chwili pobrać nową kompilacje do tego wersję “trial”,by sprawdzić czy błąd dalej istnieje.

Zastanawiam się nad kupnem 10 ale wolałbym przed zakupem sprawdzić.

Dzięki za odpowiedż.

Jeśli przeprowadziłeś aktualizację, kiedy została udostępniona to system już został przypisany do Twojego komputera i możesz instalować bez podawanie klucza.

No niestety. Nie zrobiłem tego. Jestem gotów kupić 10 tylko jak ją sprawdzić ?

 

 

Nie widzisz tu sprzeczności? To jak w końcu jest?

No to instalowałeś wcześniej Win10 czy nie? Jak to jest w końcu?

Instalowałem. Tylko nie robiłem niczego co by się nazywało “aktywacja”. To z automatu już było ?Ps.Fajnie jak tak :).

Najprawdopodobniej system sam się aktywował po aktualizacji. W sumie możesz zainstalować system bez podawania klucza i zobaczysz czy się aktywuje. Jeśli nie to masz 30 dni na aktywację, więc możesz testować :slight_smile:

No o to mi chodzi. Mi wystarczy godzina by sprawdzić.

Słyszałem, że można bez problemów korzystać z nieaktywnego Windows 10. Traci się tylko kilka mało ważnych funkcji, jak zmiana tapety itp. Ale z tego co piszesz,  to masz aktywnego Windowsa 10, o ile nie zmieniłeś jakoś znacznie konfiguracji sprzętowej. 

Przed aktualizacją zalecam wykonanie backupu systemu Windows 7 na zewnętrznym dysku,  chociażby programem Aomei Backupper, tak byś mógł łatwo wrócić do tego, co było. 

Witam,

potwierdzam, można korzystać z Windows-a 10 nieaktywowanego.

Pojawia się tylko znak wodny w prawym dolnym rogu (“Przejdź do ustawień komputera aby aktywować system Windows”) oraz nie można personalizować systemu (Zmieniać tapety, kolorów menu start itd.).

Jako ciekawostkę dodam, że po użyciu narzędzia: “Destroy-Windows-10-Spying” znikają ograniczenia i znak wodny, i pojawia się w ustawieniach, że Windows nie może połączyć się z serwerami Microsoftu, ponieważ nie ma dostępu do internetu (Nie ma bo “Destroy-Windows-10-Spying” zablokował łączenie z serwerami Microsoftu).

Ja osobiście mam legalny system, ale mój kumpel ma nieaktywowanego i stąd to wiem :wink:

Pozdrawiam 12chrapek12

Jeżeli nie zaktualizowałeś to ciągle możesz to zrobić.
Do końca grudnia wciąż można za darmo aktualizować.