Czy jak kable są pomieszane to moze sie cos stać

witam mam dio was może i banalne pytanie ale “gryze” ie z tym od tygodnia czy jak mam kable popodpinane do komputera monitora i one są wsadzone za biurko to czy może sie im cos stać ze sprzetem gdy te kable są tam pomieszane ??

jak masz myszy to mogą ci je zeżreć

Tak. Pająki mogą sobie pajęczynę utkać :smiley: A tak na poważnie to nic Ci się nie stanie. Przewody są giętkie więc się nie połamią.

Do goodprogram: To chyba jakieś zmutowane by musiały być te myszy :smiley:

heh nie mam myszy . :slight_smile: dzieki za doradzenie :):slight_smile:

To czym obsługujesz kompa? Wiem, że niektórzy używają do tego celu tylko klawiatury, ale są sytuacje, kiedy trzeba użyć myszy, samą klawiaturą nie wszędzie da się kliknąć. A może masz kota?

jemu cohdziło o inną myszę- taką żywą, taka do komputera zwie się myszką :smiley: ;]

no dokładnie :slight_smile:

A nie - oficjalnie oba gryzonie to myszy. Myszka to forma zdrobniała :slight_smile: I można jej używać zarówno dla tej, którą do komputera podłączyć należy, jak i do tej, której raczej nie należy.

więc nie mam sie o co bać gdztyż kable za biurkiem są pomieszane ze sobą ??

No nie jest się o co bać skoro 90 % użytkowników sprzetu komputerowego ma tak samo :stuck_out_tongue:

A skoro aż tak wielkie sa twoje obawy to sobie kup np coś takiego:

http://www.adsys.pl/sklep/uchwyty_kabli … ne_SWC.php

nie potrzeba skoro mówisz że nie ma sie o co bać to dzieki za odpowiedzi :slight_smile: