Czy jest aplikacja do blokowania nieznajomych numerów spoza listy kontaktów?

Witam
Od 5 stycznia dzwonią do mnie jakieś obce nieznane mi numery. Nie wiem skąd to wydzwanianie do mnie się wzięło ,ale nie zamierzam tego odbierać ,bo nie wiadomo ,co to jest Niestety, ale to dzwonią różne numery , bo gdyby dzwonił jeden ten sam numer ,to bym po prostu ,go zablokował narzędziem ,do blokowania, które jest wgrane w telefon. Podejrzewam , że z tych różnych numerów to dzwoni ciągle to samo . Czy istnieje jakaś aplikacja do blokowania numerów spoza listy kontaktów ? Czyli chciałbym ,żeby wszystkie numery ,które mam niezapisane w telefonie były przez taką aplikację odrzucane i nie mogły się do mnie dodzwonić Czy takie aplikacje są bezpieczne ? Jeśli tak, to jaką aplikację polecacie? Chciałbym , żeby nie wymagała ona dostępu do mojej listy kontaktów oraz , żeby była darmowa . Posiadam telefon Motorola One Vision, ale te jego blokowanie nie umożliwia zablokowania numeru spoza listy kontaktów , dlatego szukam jakiejś aplikacji.

Podaj numery jakie dzwonią. Ogólnie blokowanie numerów poza listą kontaktów nawet jeżeli jest możliwe nie jest to dobre rozwiązanie. Co jeżeli będziesz miał jakąś sprawę w urzędzie czy czymś innym?

Jakbym wiedział,że mam sprawę w urzędzie,to bym akurat na jeden dzień odblokował numery spoza listy kontaktów. Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie,dlatego szukam sprawdzonej aplikacji do tego

Huawei i Pixel mają takie coś wbudowane, w pozostałych nie wiem. Tu opisane jak to zrobić w przypadku różnych marek. Podane też aplikacje, jeżeli telefon fabrycznie takiej funkcji nie ma https://www.technipages.com/android-phone-only-allow-calls-from-contacts

Odebrać telefon 2019

To że przypadkowa osoba dzwoni to jeszcze nie problem. Twój obecny nr. jaki posiadasz mógł wcześniej należeć do innej osoby i dlatego dzwonią, choć nie koniecznie. Ja mam Redmi i tam jest opcja o blokowaniu nr. z poza kontaktów. Powiem ci że taka blokada ma swoje plusy i minusy bo jak włączyłem blokadę to lekarka nie była w stanie się do mnie dodzwonić i obecnie używam blokowania niechcianych numerów, to chyba lepsze rozwiązanie.

Ja w swoim Samsungu S20 FE 5G też mam system filtrujący. Zazywa się Hiya:

Dziwne, tu jest