Czy jest coś lepszego od Huawei Honora do 600zł?

Witam. Potrzebuję telefonu przede wszystkim do surfowania po sieci oraz do nawigacji satelitarnej. Mogę wydać max 600zł. Namierzyłem telefon Honor 4C, ale nie jestem pewny czy mogę dostać coś lepszego w tej cenie.

Podpowiecie coś?

 

Pozdrawiam.

 przyznam , że “całkiem fajne urządzonko” ten  “honor4C” , warte rozważenia , ale w podobnej lub nieco niższej cenie można nabyć LG G2 (a to “flagowiec” , co prawda były , ale jednak) , lub np. “googleNEXUS4”  (też od LG , a to znana marka) , którego można znaleźć już za 419PLN (na dzień 23.04) mają podobną specyfikację (oba mogą być zaktualizowane do nowszego andka , NEXUS do “lolipopa” 5.1 , a G2 może być odświeżone do bodajże 5.0 [chyba] , a na pewno do ostatniej wersji kitkat’a) są nieco tańsze od wspomnianego “honor’a” , a swego czasu to były urządzenia z najwyższej półki … ciekawą i nieco tańszą alternatywą może być Moto G , albo jeszcze tańsze Moto E , te urządzonka “nie powalają” parametrami , ale są tak “zoptymalizowane” , że “aż miło” !  więc sam zdecyduj co dla ciebie najważniejsze , bo smartfon’y są podobne , ale jednak “inne” , wszystkie warte rozważenia …   

Jedynie android wchodzi w grę? Bo obecnie jest w sklepie rtv Euro agd bardzo dobra promocja na Lumię 730. Telefon ma dobre parametry. Jest w cenie niecałych 500 zł podczas gdy jeszcze niecały rok temu kosztował prawie 800 zł.  W przeciwieństwie do telefonu na androidzie nie zacina się. Do kafelków bardzo łatwo jest się przyzwyczaić.

Ewentualnie Asus Zen Go. Dobre wykonanie i też widziałem w Euro w dobrej cenie. 

Mit i brednia. Po prostu efekty zamyślenia systemu są maskowane w postaci kropeczek oczekiwania.

Poza tym Lumia 730 była w swojej klasie cenowej dobra, ale 2 lata temu.