Czy jest coś lepszego od Huawei Honora do 600zł?

(michałł) #1

Witam. Potrzebuję telefonu przede wszystkim do surfowania po sieci oraz do nawigacji satelitarnej. Mogę wydać max 600zł. Namierzyłem telefon Honor 4C, ale nie jestem pewny czy mogę dostać coś lepszego w tej cenie.

Podpowiecie coś?

Pozdrawiam.

(Mr23john) #2

przyznam , że “całkiem fajne urządzonko” ten  “honor4C” , warte rozważenia , ale w podobnej lub nieco niższej cenie można nabyć LG G2 (a to “flagowiec” , co prawda były , ale jednak) , lub np. “googleNEXUS4”  (też od LG , a to znana marka) , którego można znaleźć już za 419PLN (na dzień 23.04) mają podobną specyfikację (oba mogą być zaktualizowane do nowszego andka , NEXUS do “lolipopa” 5.1 , a G2 może być odświeżone do bodajże 5.0 [chyba] , a na pewno do ostatniej wersji kitkat’a) są nieco tańsze od wspomnianego “honor’a” , a swego czasu to były urządzenia z najwyższej półki … ciekawą i nieco tańszą alternatywą może być Moto G , albo jeszcze tańsze Moto E , te urządzonka “nie powalają” parametrami , ale są tak “zoptymalizowane” , że “aż miło” !  więc sam zdecyduj co dla ciebie najważniejsze , bo smartfon’y są podobne , ale jednak “inne” , wszystkie warte rozważenia …   

(sdlike) #3

Jedynie android wchodzi w grę? Bo obecnie jest w sklepie rtv Euro agd bardzo dobra promocja na Lumię 730. Telefon ma dobre parametry. Jest w cenie niecałych 500 zł podczas gdy jeszcze niecały rok temu kosztował prawie 800 zł.  W przeciwieństwie do telefonu na androidzie nie zacina się. Do kafelków bardzo łatwo jest się przyzwyczaić.

Ewentualnie Asus Zen Go. Dobre wykonanie i też widziałem w Euro w dobrej cenie. 

(Odyniec_Stary) #4

Mit i brednia. Po prostu efekty zamyślenia systemu są maskowane w postaci kropeczek oczekiwania.

Poza tym Lumia 730 była w swojej klasie cenowej dobra, ale 2 lata temu.