Czy jest coś takiego jakby konsola pod telewizor?

cześć mam pytanie czy jest coś takiego by można podłączyć pod telewizor za pomocą jakiegoś wejścia, kable i jakiś odtwarzacz np stacja na płyty z grami i oczywiście jakiś kontroler np pad ?

Szukam czegoś takiego ponieważ chciałem kupić konsole ale niestety za droga i mnie na to nie stać a zbierać no to kaszana :slight_smile: mam nadzieję coś takiego istnieje. :slight_smile:

Za pomoc dzięki z góry ~ :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue: :wink:

Pozdro wszystkim użytkowniką

Tych pseudo konsol się raczej nie opłaca kupować, lepiej uzbierać i kupić chociażby psp. Może drożej ale grywalność i frajda jest w porównaniu z tym chińskim szajsem.

Jest coś takiego, nazywa się komputer…

Jeżeli nie interesuję cię najnowsze gry, to używany sprzęt kupisz za groszę, musisz tylko zwrócić uwagę żeby karta miała wyjście (s)video.

Ewentualnie starsza konsola, jak playstation 2, więcej gier i też można tanio kupić

aha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: