Czy jest Dekoder telewizji cyfrowej i satelitarnej w 1?

Mam Cyfrę plus do końca roku z dekoderem pace dsr, kablem zwykłym do talerza satelitarnego cyfry plus.

  1. Czy jest jakiś dekoder N/Cyfra+/Cyfrowy polsat że może odbierać telewizję cyfrową publiczną mpeg 4 i przełączyć się na ich sieć np. telewizja cyfrowa/cyfra (mam telewizor lcd sony bravia z mpeg 2 kodowaniem)

  2. Czy mogę np. wziąć Cyfrowy Polsat z dekoderem HD bez konieczności kupowania kabla i Anteny jeżeli mam od cyfry i czy musi być to antena hd?

3.A może jest jakiś dekoder nie wspierany przez tych dostawców który spełnia wymagania pkt. 1 ?

Kolejny co wierzy w chwyty marketingowe. Nie mam anten HD, są dokładnie takie same jak i te “normalne” tyle że są większe, jeżeli masz mocny sygnał ze zwykłej anteny nie ma sensu kupować kolejnej.

http://allegro.pl/tuner-hd-adb-2849-stb-tnk-hd-2-mce-kabel-hdmi-3672-i1992730541.html można też wsiąść go w abonamencie

Polecam ten sprzęt co podał kolega wyżej nie ma najmniejszych problemów z odbiorem DVB T dekoder spełnia wszystkie wytyczne MI jedyną wadą jest brak możliwości przesuwania kanałów, tak jak, by nam się podobało lista jest narzucona przez techników ITI Neovision .

ten dekoder podany wyżej ma DVB-T i działa bez problemowo z naziemną telewizją cyfrową

gdybyś przedłużał umowę z cyfrą i chciał mieć też dostęp na jednym dekoderze do kanałów cyfry i naziemnej tv cyfrowej

brałbym któryś z Fergusonów Combo mają dużo przydatnych rzeczy port usb do aktualizacji softu i odtwarzania muzyki (mp3, ogg, flac), filmów (mkv, avi, xvid) z polskimi napisami sprawdzałem u siebie dysk 320GB i działa bez problemowo http://www.ferguson-digital.eu/pl/odbio … ariva.html

z opinii wynika że dobrze sobie radzą z obsługą cyfry+ tylko że wtedy DVB-T raczej nie ma sensu bo to samo na cyfrze jest

Prawdopodobnie wszystkie produkowane obecnie.

Telewizja może dzielić się na cyfrową i analogową albo na naziemną, kablową i satelitarną.

Owszem ale mi potrzeba dokładnie 1 dekoder na telewizję satelitarną (n/cyfra plus,polsat cyfrowy[jeszcze nie podjełem decyzji]) i Polskiej publicznej telewizji cyfrowej Mpeg 4, Umowę podpiszę na niższy pakiet bez kanałów HD lecz chce kanały HD pobierać z cyfrowej telewizji tej publicznej i to w 1 dekoderze.

Polecam w takim razie ta stronę:

http://laki.dvhk.pl/ i jej forum

http://forum.dvhk.pl/

:slight_smile:

Znów błąd - w skład naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce wchodzą nie tylko kanały TV publicznej.

n i Cyfra+ mają w ofercie dekodery odbierające również DVB-T. Jeśli chodzi o Polsat, o ile mi wiadomo, nie ma on w ofercie dekodera z DVB-T, ale zamiast niego możesz wziąć moduł CAM i kupić na własność np. taki tuner. W przypadku “n na kartę” też jest to możliwe, natomiast przy Cyfrze wystarczy to urządzenie (wtedy od Cyfry bierzesz samą kartę), chociaż tu i tak najprawdopodobniej taniej będzie wziąć tuner oferowany przez platformę.

Ja bym się bal trochę teraz inwestować w Tunery do tych telewizji N i C+ się połącza i mogą zacząć mieszać w systemie kodowania, a cyfra parowanie. :frowning:

cholinex wątpię w to,ja sam mam kartę Cyfry z samymi canal+ wychodzi mi abonament średnio 32zł miesięcznie,umowa roczek.Dla takich jak ja,parowanie oznaczało by rezygnację z abonamentu.A właśnie na takich abonentach mają zysk,nie dość ze mają swoje dekodery,to kupują same C+,a co za tym idzie Cyfra nie musi płacić innym stacją opłaty od gniazdka.I jedni i drudzy są zadowoleni,bo cyfra to tylko Canal+ =D> a reszta #-o .Nie mają nawet Boomeranga który dzieci uwielbiają,wracając do tematu polecam w 100% Ferguson Ariva Combo 120 Mpeg 4 z DVB-T,Canal+ chodzi super .Czuła głowica dvb-t ,odbieram trzeci multipleks ,czego nie udało mi się złapać na Polskim odbiorniku radomskiej firmy rtw.Uprawnienia odbioru przechodzą bez kłopotu,multipakiet odbieram bezproblemowo pół roku.

Dlaczego? Jeśli po fuzji zdecydują się korzystać z tylko jednego kodowania, to pewnie zmodyfikują oprogramowanie nBoxów tak, aby mogły one dekodować system stosowany przez Cyfrę (bodaj Seca). A jeśli nie będzie to możliwe, to albo na wszystkich kanałach ustawią po dwa kodowania, albo za darmo wymienią wszystkim abonentom tunery. To ostatnie jest z wiadomych względów najmniej prawdopodobne.

Po fuzji Cyfry i Wizji z dekoderów Wizji nadal można było normalnie korzystać. Trzeba było tylko przestawić talerz z Astry na Hot Birda. Do dziś Cyfra ma w ofercie tuner po Wizji. Ale nie wiem jak wyglądała sprawa kodowania. Może obie platformy stosowały wcześniej ten sam system.

Jeśli chodzi Ci o naziemną telewizję cyfrową, to szału nie ma. Ostatnio pojawiło się 15 kanałów (w tym pojawiło się TVP1 i TVP2 w wersji cyfrowej), z czego oglądalnych jest tylko 8, bo reszta po prostu niczego nie emituje, przynajmniej na dzień dzisiejszy.

Pozdrawiam!

Zależy. Jeśli ktoś łapie MUX3, to jest tego więcej.