Czy Jest do domu lepszy Antywirus od KIS 2012?

Za 2 miesiące kończy mi się licencja za przedłużenie chcą ode mnie 120zł Za PURE Chcą 140zł. I tak myśl za 150 zł moge kupić ewentualnie coś nowego tylko co? I czy to wogóle ma sens?

Zdaniem jednych są lepsze antywirusy niż KIS 2012; zdaniem innych - nie ma. Ile ludzi, tyle opinii. Na czyim zdaniu chcesz się oprzeć? :^o

Z mojej strony polecam Nortona internet security 2012 nie obciąża systemu jak KIS Pobierz wersje trial i przetestuj i sam zdecyduj

Dobra A Może ktoś napisać czym tak w praktyce różni sie KIS od PURE

No to otworzyłeś puszkę Pandory… Zaraz będzie milion wpisów zachwalających używany przez siebie produkt. Zastanów się tylko, czy koniecznie musisz płacić. Nie napisałeś wprawdzie do jakich zastosowań ma być ten antywir, ale może warto się zastanowić nad czymś bezpłatnym? Ja używam bezpłatnego pakietu zabezpieczającego do dwóch lat i nie mam żadnych problemów. Oczywiście żadne oprogramowanie nie zwalnia użytkownika z konieczności używania szarych komórek. Pozdrawiam

Z puszką Sie zgodzę A o darmowym nie pisze bo znam odpowiedź forumowiczów na to pytanie Brzmi ona AVAST Ja z wersją 3.5 W ciągu miesiąca miałem 3 Formaty podziekowałem mu wtedy na dobre i naprawde nie chce do niego wracać. Avira jest jakaś taka dla mnie dziwna A reszta To zamulacze były chociaż to było jakieś 2 lata temu Co do Avasta Naprawde za dużo logów tutaj jest z tym antywirem żebym ryzykował Więc wole zapłacić.

Dlaczego uważasz że Avira dziwna,co wniej dziwnego?.Ja Aviry używam od zawsze,chyba z dyche lat będzie,zero problemów baza wirusów ta sama co w płatnej wersji.Chodź wiem że być może są lepsze w pośród darmowych ,ale to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje :slight_smile: . Możesz rzucić okiem na testy atywirusów gdzieś tu na DP chyba w Labie,Avirę ceniłem zawsze za lekkość choć przez te lata jakby troszkę przytyła, ale cóż siła przyzwyczajenia.A co do KIS nigdy go nie lubiłem,i uważam że po co płacić za coś co możesz mieć za darmo,a i jeszcze jedno widziałem gości co używają krakowanych antywirusów (to już całkiem chore) czasem żeby nie przyszło ci do głowy takie rozwiązanie, to tak jak byś dorobił sobie klucz do sejfy u włamywacza :slight_smile: .

czytaj

I ta odpowiedź jest błędna z samego założenia, gdyż piszesz o pakiecie zabezpieczającym, a Avast jest antywirusem z pewnymi modułami. Jeżeli chcesz się zainteresować darmowy rozwiązaniem typu internet security to szczerze polecam Comodo Internet Security.

@Fix00ser - Zatem polecam Bitdefendera :wink:

Do załatwienia w cenie połowy tego co za Kasperskiego chcą - z legalnego źródła.

Co do Kasperskiego IS u PURE - polecam lekturę tego

Inna sprawa - czy zmieniać system.

Kierując się zdrowym rozsądkiem - jak coś działało dobrze to po co zmieniać? Nie ma co słuchać, że Avast darmowy, że Comodo, że Kaspersky dobry - każdy ma swoje racje a poziom dyskusji przypomina bardziej kłótnie typu “jaka konsola do gier lepsza”…

kilka dni temu za roczne przedłużenie KIS-a 2012 w salonie VOBIS-u 95 zł na dwa stanowiska,

widziałem także promocje NIS 2012 z dodatkiem pen-a 8Gb także za 95 zł , zazwyczaj okres przedświąteczny sprzyja użytkownikom

którzy czekają na takie promocje :smiley:

KIS za 95 zł? Eee tam, da radę taniej kupić i to z legalnej dystrybucji.

To test removal=usuwanie, lepiej zapobiegać niż leczyć :smiley:

@MariuszListecki, jeśli zdecydowałbyś się na Bitdefendera to napisz do mnie PW, dam ci licencje za free.

Jak dla mnie najlepszy jest Eset smart security za swoją lekkość i dobrą wykrywałność. Nawet na moim kompie siedmioletnim nic nie zamula. Dobry też jest KIS no ale wiadomo jak muli. Zdecydowanie nie polecam AVASTA, przez którego już 4 razy musiałem formatować komputer bo wszystko przepuszczał jak leci.

Co do Bit Defendera miałem go rok i mi mulił bardziej niż Kacper Co do dyskusji kupie PURE

Kaspersky produktem roku 2011 według AV Comparatives

…mam mieszane uczucia mimo wszystko.

Również mam mieszane uczucia - może i jest najlepszym antywirusem ale ochrona gorsza o tak naprawdę niewiele ma się moim zdaniem nijak do komfortu pracy - nie wiem, albo to ja mam problemy z Kasperskim, że przywłaszcza sobie w moim mniemaniu nieco za dużo zasobów, albo tak jest - wolę coś, co odrobinę gorzej chroni (przepaści przecież nie ma) a da mi bez problemów pracować :slight_smile:

Nie wiem jak u was ze sprzętem ale u mnie niema problemu z zasobami dzielimy sie tak że i ja i “on” jesteśmy zadowoleni

A ja nie, wszystkie testy na ADV+, wygrał zasłużenie. Bardzo dobrze Avirka i Bitdefender.