Czy jest internet mobilny bez usług telefonicznych?

Jestem laikiem i czy można sobie kupić net mobilny, ale tak, żeby nie mieć usług telefonicznych przy tym.

Poszedłem do salonu orange i chciałem net mobilny. Kupiłem, ale nie wiedziałem, że z tej karty SIM, którą dostałem będę mógł również dzwonić Numer telefoniczny nie jest mi potrzebny i zastanawiam się czy jest po prostu opcja - dostaje kartę SIM, ale tylko do netu mobilnego.

Hej,

Praktycznie wszystkie oferty mobilnego internetu opierają się na kartach SIM, którym przyporządkowane są numery telefonów. Zatem taką kartę spokojnie można przełożyć do telefonu i za jej pośrednictwem wykonywać połączenia telefoniczne - trudno będzie znaleźć rozwiązanie, w którym nie będzie to możliwe…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam

internet mobilny w Orange świadczony jest w oparciu o kartę SIM, więc jeśli ją włożysz do telefonu to oczywiście będziesz mógł dzwonić i SMS-ować. Obecnie w tej ofercie nie jest dostępna opcja blokowania usług innych niż internetowe.

Pozdrawiam

Hubert

Jeszcze do niedawna internet mobilny dostarczany przez firmę Multimedia Polska nie umożliwiał wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych mimo, że dostajesz kartę SIM z przypisanym numerem. Jak jest obecnie, nie wiem, ale podejrzewam, że nadal tak samo.

Sprawdź jeśli Ci pasuje: http://www.multimedia.pl/mobilNET ale dostępny chyba jest tylko dla abonentów posiadających inne usługi tej firmy.

PS. W czym Ci przeszkadza to, ze jest w większości przypadków możliwość wykonywania połączeń?