Czy jest jakiś sposób na aktywowanie Win 7 Pro 64x po downgrade z Windows 10 Pro x64?

Cześć Wam. Zrobiłem downgrade z 10-ki do 7-ki i nie mogę jej aktywować. Jak więc poprawnie aktywować Windows 7 professional x64 mając klucz tylko do Windows 10 Pro x64? Zrobiłem downgrade na czysto czyli ponowną instalację.

Jeżeli masz legalny klucz do Windows 7 Professional to za pomocą jego powinieneś aktywować ten system. Kluczem od Windows 10 nie da rady aktywować siódemki.

Jeśli kupiłeś Win10 to nie ma szans, klucze z 7 działają w 10 ale nie na odwrót. Możesz zadzwonić do Microsoftu ale prawdopodobnie powiedzą że masz już lepszy system i nie ma co instalować starej 7 która i tak nie dostanie nowych funkcji.

Podsumowując: Microsoft nie oferuje downgrade’u z Win10 do Win7.

Taka opcja była dostępna tylko w WinVista Biznes.

 a w jaki sposób zaktualizowałes win 10 ?

Kupiłem Windows 7 Pro x64. I zrobiłem upgrade do Windows 10 Pro x64. Jednak nie spodobał mi się on. Wróciłem do 7-ki. I nie mogę aktywować go tym samym kluczem z Windows 10. Na szczęście mam klucz do  Windows 7 x64 Pro oczywiście legalny tyle ,że w innym miejscu dopiero jak tam pojadę będę mógł aktywować 7-kę.

W jaki sposób zaktualizowałem? Najpierw z 7-ki Pro x64  przez Windows Update do Windows 10 Pro x64 a później na czysto zainstalowałem Windows 10 pro x64 nie musiałem nawet go aktywować bo sam to zrobił za mnie.

W porządku aktywowałem Windows 7 Professional x64 legalnym kluczem nie żadnym hacktywatorem. :slight_smile: Kluczem do Windows 7 oczywiście. :slight_smile:

No i widzisz, wystarczyło tylko kilka godzin cierpliwości od założenia wątku;-)