Czy jest jakis sposób na amerykańskie ip

witam poszukuje wszędzie sposobu na posiadanie fizycznie lub wirtualnie zewnętrznego ip z puli stanów zjednoczonych wiem że to brzmi strasznie ale co zrobić

próbowałem z proxy ale nie znalazłem odpowiadajacego mi serwera musze posiadać pełny dostep do sieci z punktu zlokalizowanego w usa i najlepiej odrębny niepowtazalny adres ip

jeśli nic nie pozostanie innego pewnie bede musiał skozystać z modemu telefonicznego i wdzwonic sie do sieci usa ale to moze mnie wynieść stanowczo za drogo

problem polega na tym że potrzebuje przejść “ip authorisation” niestety wszystkie serwery proxy jakie do tej pory próbowałem były odrzucane błędem http 405 - niedozwolona metoda lub totalnie błędem dns niektóre serwery anonimowe , super anonimowe jak i oczywiscie transparentne były uznawane za proxy i odrzucane z miejsca

potrzebuje tego do pobrania paru licencji do plików wmv dodam ze pliki są darmowe licencje też ale serwer (amerykańskiej telewizji kanlowej) jest obecnie w wersji testowej (od 2006 r) i nie akceptuje połączeń z innych krajów dadam również że sa to 3 odcinki serialu animowanego z 1990r którego nie mozna legalnie nabyć w polsce (nikt nie sprzedaje) niema go również w nielegalnych sieciach p2p ani europejskich aukcjach online