Czy jest menedżer pobierania, który sam rozpozna kod captcha

Witam! Mam pytanie. Otóż, czy jest taki menedżer pobierania plików, który sam rozpozna i wpisze kod captcha i zacznie pobierać nowy plik. Ja narazie mam JDownloader i on oczywiście nie rozpoznaje niektórych kodów, a jeśli już, to błędnie. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam!

nie ma po to są te kody żeby maksymalnie utrudnić pobieranie plików bez płatnego konta

Nie. Są skrypty w partu toolach, które potrafią częściowo odczytać “niewygodne” captchasy (rotacja znaków itd. itp.) jednak poziom błędu wynosi jakieś 60% średnio więc mija się to z zastosowaniem “masowym”…

Pozdrawiam!

Te kody trzeba wpisywać ręcznie. Kiedyś próbowałem napisać taki program korzystając z ViBuilder’a, ale niestety poległem. Męczyłem się i głowiłem, ale najlepsza dokładność rozpoznawania jaką udało mi się uzyskać to ok 75%. I testowałem ten program na zbiorze, który udało mi się zebrać, a niestety tych pokręconych znaczków jest coraz więcej i dokładność jego działania systematycznie by malała.

Przeznaczeniem captchy jest to, żeby kod nie mógł być rozpoznany przez komputer. Gdyby tak nie było, cała ta technologia nie miałaby żadnego sensu, a fora zalałyby spamboty.

Menadżer nie, ale płatna usługa

http://captchatrader.com/

Dziękuję za odpowiedzi. Temat do zamknięcia.