Czy jest mozliwe odzyskanie programu ze slave-a?

w celu odzyskania danych z totalnie zawirusowany dysk z ktorego nie moglem juz absolutnie nic wyjac ani wlozyc-(komp nie ma wypalarki CD) a na wkladane mu pendrivy (jesli w ogole je widzial) kopiowaly sie dane tylko do czasu wyjecia ich z kompa, program antywirusowy nie dzialal, komp odlaczony od internetu,

uruchomilem jako slave z innym dobrym dyskiem i wowczas moglem wyciagnac swoje zdjecia i muzyke. Dysk jednak musi isc pod format, zbyt duzo ma zainfekowanych plikow systemowych i innych-chyba cos ponad 1000, ktore przez skanowanie avastem z mastera znalazly sie w kwarantannie lub niepotrzebnych reklamiarzy usunalem. Ale… zal mi jednego pragramu (slownika polsko-angielskiego z wgrana mowa). Wgralem go kiedys pozyczonego, nie mam plyty.

Czy jest mozliwe odzyskanie tego jednego programu? jak go “wydlubac”? i zainstalowac ponowne na czystym dysku, nawet innym, moze stworzenie pliku setup.exe, sam nie wiem co… czy to jest mozliwe?

martz

Sorry, ale czy nie prościej będzie zapisać nazwę tego programu i po prostu kupić płytkę? :wink:

A po co Ci w Anglii taki słownik, skoro tam mieszkasz, znaczy, że angielski znasz perfect. :stuck_out_tongue:

Say something… :stuck_out_tongue:

Zawsze możesz go zassać z netu i uruchomić pod nowym systemem,oczywiście jeżeli masz legalny klucz.Nie bawił bym się w przenoszenie czegokolwiek ze starego dysku co ma pliki exe w sobie,VIRUT nie śpi.Nie możesz mieć pewności czy nie masz ciężkiego syfa i po tym zacznie ci się zabawa na nowo.