Czy jest możliwe spolszczenie Visty Home Premium?

Witam ten post piszę na prośbę kolegi,kupił on sobie lapka Toshiby z właśnie tym systemem.Ale windows oczywiście jest po angielsku,więc moje pytanie da się jakoś doinstalować polski? :smiley:

Dzięki :smiley: .Już dzwonie do kolegi mam nadzieję że mu się uda,a puki co jeszcze raz dziękuję. :wink:

no da się tylko to jest niezgodne z licencją

To jedynie nowy system kupić :shock: żeby było legalnie :?

Jeśli chcesz być legalny to tak.

Przeniesiony z System operacyjny Windows Vista :arrow: Licencjonowanie

Pytanie jeszcze, gdzie go kupił. Czy w Polsce czy za granicą. Jeśli w PL, to z tego co się orientuję, system powinien (ale chyba nie musi, mogę się mylić) być w języku polskim.

Polskie lokalizacje można zainstalować jedynie w wersji Ultimate i jeśli dobrze kojarzę to w Business chyba też.

Nie wiem jak jest w Polsce ale w Holandii tak nie jest, jak się pytałem sprzedawcę tak z ciekawości czy poza niderlandzką wersją Windowsa mają w innych językach, np. polskim to sprzedawca mi powiedział, że mają do wyboru jeszcze jedynie oryginalną wersję językową systemu, czyli angielską poza wersją niderlandzką :slight_smile:

Pozdrawiam!

Laptop kupiony w USA. :lol:

dla uściślenia kiedy i komu należy się prawo do zmiany wersji językowej systemu Windows Vista:

http://www.microsoft.com/poland/licencje/menu/faq.aspx

Dzięki niezDarek.Gdyby istaniała taka możliwość piwko by ze mnie leciało. :smiley: