Czy jest możliwe zwiekszenie transferu neta

Chce sie dowiedziec czy jest jakas mozliwosc aby zwiekszyc fransfer netu bo mam bardzo cieki :-x , lacze mam radioweod od mojego dostawcy mieszkam jakies 50 metrow i mam transfer do pobierania 24kb/s i dlamnie jest to niewystarczajace.

Macie moze jakies sprawdzone porady chentnie z nich skorzystam :stuck_out_tongue:

Jedyna sprawdzona i w 100% skuteczna metoda to kupienie pakietu z większą prędkością przesyłu :smiley:

Serio. Innej metody nie ma, co najwyżej możesz coś tam pokombinować z przeglądarką, systemem itp tak, że będzie Ci się wydawało, że jest szybcie :).

A jaką masz prędkość wykupioną ? Bo napisałeś tylko z jaką prędkością Ci ściąga pliki jak masz 256kb/s to raczej tego nie podciągniesz.

btw. // popraw błędy :stuck_out_tongue:

ano jest, o skromne 10% - zawsze cos :slight_smile:

start-uruchom-gpedit.msc-konfiguracja komp-szablony admin.-siec-harmonogram pakietow QoS-ogranic rezerwowalna przepustowosci-wlasciwosci-wlacz-0

z zasady windows rezewuje sobie 10% lacza na… niewiadomo na co, znaczy na update i pomoc zdalna i inne niepotrzebne rzeczy

mi takiego pliku/folderu nie znajduje i nie chce otworzyć. czy nazwa jest poprawna?

Jest poprawna.

Możesz jedynie ustabilizować jego pracę , przyspieszyć też się da , ale za $$$ :smiley:

To zmniejszanie lub nawet wyłączanie pasma jakie usługa QoS sobie rezerwuje, w celu “przyspieszenia neta”, to urban legend. Jednym słowem - to nie działa :).

QoS rezerwuje te 20% przepustowości ale tylko w sytuacji gdy:

  • po pierwsze dana aplikacja wyraźnie tego zażąda

  • żądanie to nie spowoduje zakłócenia działania innych aplikacji i usług żądających dostępu do sieci.

Jednym słowem - nie ma sobie co tym głowy zwracać, mimo iż w sieci jest multum porad na ten temat. I wszystkie jedna za drugą powtarzają nieścisłe informacje.

http://support.microsoft.com/kb/316666/pl