Czy jest możliwość downgrade z IE8 na IE7?

Witam,

Czy jest możliwość downgrade z IE8 na IE7?

Jak tak, to proszę o szczegóły :wink:

Pozdrawiam,

Ps.

Posiadam Win7.

Panel sterowania >Dodaj usuń programy >zaznacz - Pokaż aktualizacje - > IE8 -usuń ,deinstalator wróci do

wersji IE7.

Mam Win7 i niestety, tak prosto tego nie mogę zrobić :confused:

A spróbuj odinstalować IE8 i zainstalować IE7 po upszedniej deinstalacji IE8 :!:

Pozdrawiam

Trzeba było tak od razu. IE8 nie da się odinstalować z W 7,to jest komponent systemu.Link do poczytania.

http://www.internetstandard.pl/news/334 … .beta.html .

Najpierw trzeba odinstalować Aktualizacje od IE8 potem dopiero samego ie 8. :slight_smile: Mam Windows Se7en i to zadziałało

:slight_smile:

Domyślnym składnikiem Win7 jest IE7 :slight_smile: Dlaczego? Bo każdorazowo kiedy włączam IE pyta mnie się czy chcę zaktualizować do IE 8 Ja wtedy biorę Ask me later (czy coś takiego) i dalej jadę na IE7

@mikber18: nie rozumiem Ciebie kompletnie…

@Adax: niestety, nie mogę znaleźć żadnych aktualizacji od IE8 :confused:

Mam tylko od pakietu Office i KB961367 do Windows Media Center i Windows Media Player…

A spróbuj narzędzia przywracanie systemu. :slight_smile: Powinno pomóc :slight_smile:

JA mam IE8 od początku zainstalowania systemu, jest on zintegrowany razem ze systemem. Nie jest to aktualizacja z IE7 na IE8…

Mam Win7 kompilacja 7000, może masz starszą, gdzie jest jeszcze IE7 :wink:

nie no mam 7000 ale mnie się pyta, serio. Teraz nie mam dostępu do kompa z Win7, jak będę to screena zrobię :slight_smile:

Spróbuj teraz link poprawiony, pisze o IE8 i W7.

A ja niestety nie wiem jak zrobić downgrade z IE8 na IE7 :confused:

viewforum.php?f=35

Wejdź i zadaj pytanie.

Ja mam lepszy pomysł… Poproszę o zmianę działu tematu i nie będę musiał pisać tego samego drugi raz.

Edit:

@Adax: możesz zapodać screena?