CZy jest możliwość przelać pieniądze z komórki na konto?

Witam. Mam 2 telefony, jeden został do odbierania (stary, rozpowszechniony numer) a drugi do dzwonienia (lepsza oferta na połączenia). Stary numer (Orange Go) musiałem doładować żeby porzedłużyć ważność wychodzących.

Czy istnieje możliwość, odzyskać pieniądze z doładowania? jakiś serwis, na który wysyła się płatny sms (np 9zł+vat) a oni przelewają ci kasę na konto. Słyszał ktoś o czymś takim?

Z góry dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam.

Szczerze wątpię. Jeżeli mnie pamięć nie myli, operator bierze aż 70% kwoty z takiego smsa… Więc zapłaciłbyś dychę, a przelaliby (minus prowizja dla siebie) 1,50 zł? Nie sądzę.

Tak trudno sprawdzić na stronie operatora? Mieli kiedyś taką usługę w orange, nie wiem czy jeszcze jest dostępna, simplus też to miał ale już się z tego wycofał.

Witajcie, rozglądałem się trochę nad możliwościami przelewu pieniędzy z komórek na konto bankowe i niestety nie jest różowo.

Mam do Was pytanie: Ile osób było by zainteresowanych możliwością spieniężenia zasobów komórkowych przy stracie ok 57%?

Przykład: wysłanie smsa za 10,98 i na konto bankowe otrzymanie 4,72 (przy czym ja biorę dla siebie tylko 2% czyli jakieś 0,22 :smiley: resztę zgarnia operator).

sms-bank.png

Niestety więcej odzyskać się nie da, jeśli był by duży ruch to można negocjować z operatorami, ale na początku nie ma co na to liczyć.

Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie to chętnie wysłucham.