Czy jest mozliwość przerobienia tego zdjęcia?

Witam

Chodzi mi dokładnie o to czy istnieje taka możliwość by przerobić tą kurtkę na kolor czarny??

http://img529.imageshack.us/img529/3429/kurtkabiala.jpg

W programie graficznym zaznacz kurtkę i invert kolorów :slight_smile:

Crop to może pokażesz na zrzucie jak sobie poradziłes z tą zmianą koloru kurtki? Bardzo jestem ciekawy efektu :smiley:

No ja to Ci mogę tylko zmniejszyć zdjęcia (złap aluzje);p

A tak serio nie testowałem, pierwsze co mi przyszło do głowy. Jakbym miał teraz zaznaczać tą kurtkę to bym się pochlastał fujarką.

Ciężko będzie zmienić to na czarny, łatwiej np. na żółty ale jest to wykonalne (i dość proste). Wystarczy GIMP.

1.Lasso(zaznaczasz)

2.Nowa warstwa ( CTRL + SHIFT + N)

3.Na nowej warstwie wybrany kolor i regulujesz trybem lub pokryciem.

To tak na szybkiego, można dodać parę filtrów i uzyskać lepszy efekt. Pokombinuj.

Dlaczego na żółty? Pytanie było o kolor czarny.Taki sam jak spodnie. :smiley:

luther moim zdaniem nie da się tego zrobić bo znikną wtedy wszystkie detale kurtki (suwaki,klamry,fałdy materiału).Teoretycznie można by suwaki i klamry zaznaczyć i uchronić przed zalaniem kolorem czarnym.Praktycznie nie do wykonania.

grandpajanek , właśnie dlatego nie czarny, bo zniknął detale. Można to wykonać ale zajmie to sporo czasu, żeby efekt był zadowalający.

zyd9v6.jpg

Po pierwsze, staraj się nie używać lassa, są lepsze metody. Obrazek powyżej, zmiana poziomów + zmniejszenie nasycenia, ciemniej się nie za bardzo da, to było robione bardzo na szybko :wink:

No własnie.Przy zmniejszeniu krycia wychodzą przebarwienia i plamy.

Jakiego krycia, przecież napisałem jak to zrobiłem…

Krycia koloru,nasycenia…wsio ryba.Wyszło to bardzo cienko.

wystarczy zmniejszenie brightness i contrast i troche leveli i gra:)

Nie wydaje mi się abyś tym sposobem uzyskał to co ja :wink: To naprawdę było robione na szybko :wink:

moje też na szybko i nie powiem że wyszło źle