Czy jest mozliwość przerobienia tego zdjęcia?

(Luter 23) #1

Witam

Chodzi mi dokładnie o to czy istnieje taka możliwość by przerobić tą kurtkę na kolor czarny??

(system) #2

W programie graficznym zaznacz kurtkę i invert kolorów :slight_smile:

(grandpajanek) #3

Crop to może pokażesz na zrzucie jak sobie poradziłes z tą zmianą koloru kurtki? Bardzo jestem ciekawy efektu :smiley:

(system) #4

No ja to Ci mogę tylko zmniejszyć zdjęcia (złap aluzje);p

A tak serio nie testowałem, pierwsze co mi przyszło do głowy. Jakbym miał teraz zaznaczać tą kurtkę to bym się pochlastał fujarką.

(arlid) #5

Ciężko będzie zmienić to na czarny, łatwiej np. na żółty ale jest to wykonalne (i dość proste). Wystarczy GIMP.

1.Lasso(zaznaczasz)

2.Nowa warstwa ( CTRL + SHIFT + N)

3.Na nowej warstwie wybrany kolor i regulujesz trybem lub pokryciem.

To tak na szybkiego, można dodać parę filtrów i uzyskać lepszy efekt. Pokombinuj.

(grandpajanek) #6

Dlaczego na żółty? Pytanie było o kolor czarny.Taki sam jak spodnie. :smiley:

luther moim zdaniem nie da się tego zrobić bo znikną wtedy wszystkie detale kurtki (suwaki,klamry,fałdy materiału).Teoretycznie można by suwaki i klamry zaznaczyć i uchronić przed zalaniem kolorem czarnym.Praktycznie nie do wykonania.

(arlid) #7

grandpajanek , właśnie dlatego nie czarny, bo zniknął detale. Można to wykonać ale zajmie to sporo czasu, żeby efekt był zadowalający.

(Phobos64) #8

zyd9v6.jpg

Po pierwsze, staraj się nie używać lassa, są lepsze metody. Obrazek powyżej, zmiana poziomów + zmniejszenie nasycenia, ciemniej się nie za bardzo da, to było robione bardzo na szybko :wink:

(grandpajanek) #9

No własnie.Przy zmniejszeniu krycia wychodzą przebarwienia i plamy.

(Phobos64) #10

Jakiego krycia, przecież napisałem jak to zrobiłem...

(grandpajanek) #11

Krycia koloru,nasycenia...wsio ryba.Wyszło to bardzo cienko.

(Heezootoo) #12

wystarczy zmniejszenie brightness i contrast i troche leveli i gra:)

(Phobos64) #13

Nie wydaje mi się abyś tym sposobem uzyskał to co ja :wink: To naprawdę było robione na szybko :wink:

(Heezootoo) #14

moje też na szybko i nie powiem że wyszło źle