Czy jest możliwość wyboru numeru gg?

witam czy jest mozliwość podawania propozycij numeru jeśli nie beda zajęte to otrzymywanie takiego numeru gg??

a wiecie może czy można mieć numer dwuliczbowy??

Niestety nie można samemu wybierać numeru. :frowning:

O ile dobrze mi wiadomo nie ma takiej mozliwości ewentualnie musiałbyś zostać administratorem GG.Gadałem kiedyś z takowym i powiedział mi,że ledwo dostał numer cztero cyfrowy :DDD

mozesz rejestrować się do skutku, a jak ci się jakiś spodoba i bedzie dal ciebei łątwy do zapamietania to sobie go zostawisz :slight_smile:

Hehe… Niezły pomysł, szczególnie jak setny bedzie ci odpowiadał. Wydaje mi się że jaki jest numer i tak prędzej czy później się go zapamięta. Nie kombinujcie za dużo bo przekombinujecie. :smiley: :smiley: :smiley:

ale pilne potrzebuje jakiś dwu lub trzy cyfrowy numer bo sie z kumplem założyłem tylko tak na 3 dni…może ma ktoś?? i poda chasełko na jakieś 3 dni PLISEK! !!

Haha…kozak…Ja nie posiadam ale zycze powodzenia :DA o co się załozyłeś?:smiley:

Przy rejestracji nie można wybierać, co najwyżej kombinować tak, jak :: MARIO :: , hehe.

PS. Ja i mój kumpel mamy takie, które są kombinacją raptem 4 cyfr.

Kolego Kurczok przegrałeś niestety :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

kurde ja chce wygrać… !!

chcieć niezawsze muc(móc)

to ma być kombinacja XXX, czy ABCABC ?

ja ze swoim niekombinowałem :stuck_out_tongue:

Poza tym, gdyby ktoś Ci (czy komukolwiek innemu) “dał” numer GG, to za przeproszeniem, ale dla mnie byłby skończonym kretynem… Przecież wtedy można zrobić takie przekręty, że ta osoba, co użyczyła numeru, nie wykaraskałaby się do końca życia… Albo w ogóle ta osoba by go już nie odzyskała. A zmiana numeru GG, który jest powszechnie znany wśród znajomych do rzeczy przyjemnych nie należy, podobnie jak numeru telefonu komórkowego. Poza tym samo poinformowanie innych trwałoby wieki…

Ja się ciesze bo już po założeniu drugiego profilu dostałem 4411765 (strasznie prosty :smiley: ) a nie jakiś “nie fajny” np.:9847761 (to nie mój :smiley: )

Właśnie. Ja jakbym miał taki numer musiałbym nieźle na tym zarobić żeby go oddać. O ewentualnym użyczeniu nie było by mowy. :lol:

A jak wam sie podoba mój numer? :stuck_out_tongue:

1152161

A serio mówiąc, to w tlenie jest fajny system, nie ma numerków tylko nicki.

Wszystko zależy od farta mozesz trafic na taki numer ze go za chiny nie zapamiętasz a mozesz dostac taki ze nawet człowiek ze sklerozą go zapamięta :smiley:

Ja mam o początku ten sam numer gg i jestem z niego bardzo zadowolony (a Kto by nie był ?? :slight_smile: ) Mój numer to 2222777 - fajny prawda ?? :smiley:

Mój mi się bardzo dobrze zapamiętuje tj.: 3788325 :smiley: a co ważne jest to mój 1 numer

Ciekawi mnie pewna żecz przecież numer gg wpisujemy tylko raz potem tylko klikamy myszą i jesteśmy połączeni z daną osobą nawet numer 27430973869593675 będzie prosty :stuck_out_tongue: ,podobnie jest z numerami komurkowymi dziwi mnie licytacja złotych numerów,to dla mnie “paranoja” [-X

No Pablo2 masz zupełną rację, tylko każdy by chciał jednak mieć np. 222222 :smiley: :smiley:

Ale po pewnym czasie uświadomisz sobie, że nie potrzebowałbyś takich udogodnień bo i tak pamiętasz jakiś tam numer. Zalety tego da się wykorzystać w momencie, gdy dzwonisz np. czyjegoś telefonu, albo przez GG rozmawiasz w obcym miejscu - wtedy to dopiero tak naprawdę jesteś w stanie docenić. Bo inaczej jesteś w kropce - nie pamiętasz danego numerka… Pewnie, że można się i takich bardziej skomplikowanych wykuć na pamięć, ale zawsze to trudniej i łatwiej zapomnieć. Przyznam się, że w 99% przypadków jestem zdany na swoją listę kontaktów, czy spis numerów - po prostu nie uczę się ich na pamięć i jakbym miał do kogoś dzwonić z budki telefonicznej, to bym miał nie lada problem. Nie powiem, że cieszy mnie ten stan rzeczy, ale póki co nie miałem takich dylematów na szczęście. Ale i tak chyba pora wykuć na blachę co niektóre numery znajomych :stuck_out_tongue: