Czy jest program do wyszukania ip po nr gg

(danielosnag1996) #1

Witam wszystkich.
Jakim programem mogę wyszukać nr ip po numerze gg i czy istnieje taki program dzięki któremu mając ip mogę sprawdzić czy do tego ip jest jeszcze przypisanych kilka innych kont oprócz tego jednego o którym wiem?

(freshmeat) #2

Nic takiego nie istnieje.

(danielosnag1996) #3

Własnie kojarzy mi się ze cos takiego było tylko nie pamiętam jaki to był program

(iJuliusz) #4

Zakładam, że mając taki program, to na wstępie każdy Antywirus go zablokuje.

(danielosnag1996) #5

W takim razie wyłączę antywirusa

(WODZU) #6

Nie prościej po prostu zaprosić Ją na kawę? :wink:

(Piotr47) #7

W gg jedyny sposób aby poznać ip osoby to trzeba było nawiązać bezpośrednie połączenie między klientami. Nie wiem jak to się odbywało w normalnym kliencie gg albo czy są specjalne do tego aplikacje.
Ale jak pisałem klienta gg to było można wysłać paczkę z odpowiednią flagą co powodowało że klient gg osoby z którą rozmawiałeś łączył się z tobą bezpośrednio.
To było chyba coś związane z przesyłaniem plików miedzy gg.
Musiał byś poprosić tą osobę której chcesz ip żeby wysłała ci plik. W tedy jak masz jakiś dobry firewall to powinno pojawić się nowe połączenie gg z innym ip niż serwera. –(CHYBA jak się nic nie zmieniło)

Zmieniło się i to dawno temu. Nic poza hostem hub’a nie zobaczy.

@danielosnag1996 zapomnij. Za dużo paczania NCIS :stuck_out_tongue:

@WODZU No, dokładnie :wink: i o wiele przyjemniej.

(fiesta) #9

Kompletnie bez sensu, bo z gg osoba może korzystać nawet na kilku urządzeniach (w tym i z komórki korzystając z internetu mobilnego). Nawet jak jakimś cudem zlokalizujesz IP to jego odczytanie da ci ewentualnie ogólnopolskiego operatora sieci.