Czy jest program do wyszukania ip po nr gg

Witam wszystkich.
Jakim programem mogę wyszukać nr ip po numerze gg i czy istnieje taki program dzięki któremu mając ip mogę sprawdzić czy do tego ip jest jeszcze przypisanych kilka innych kont oprócz tego jednego o którym wiem?

Nic takiego nie istnieje.

Własnie kojarzy mi się ze cos takiego było tylko nie pamiętam jaki to był program

Zakładam, że mając taki program, to na wstępie każdy Antywirus go zablokuje.

W takim razie wyłączę antywirusa

Nie prościej po prostu zaprosić Ją na kawę? :wink:

1 polubienie

W gg jedyny sposób aby poznać ip osoby to trzeba było nawiązać bezpośrednie połączenie między klientami. Nie wiem jak to się odbywało w normalnym kliencie gg albo czy są specjalne do tego aplikacje.
Ale jak pisałem klienta gg to było można wysłać paczkę z odpowiednią flagą co powodowało że klient gg osoby z którą rozmawiałeś łączył się z tobą bezpośrednio.
To było chyba coś związane z przesyłaniem plików miedzy gg.
Musiał byś poprosić tą osobę której chcesz ip żeby wysłała ci plik. W tedy jak masz jakiś dobry firewall to powinno pojawić się nowe połączenie gg z innym ip niż serwera. –(CHYBA jak się nic nie zmieniło)

Zmieniło się i to dawno temu. Nic poza hostem hub’a nie zobaczy.

@danielosnag1996 zapomnij. Za dużo paczania NCIS :stuck_out_tongue:

@WODZU No, dokładnie :wink: i o wiele przyjemniej.

1 polubienie

Kompletnie bez sensu, bo z gg osoba może korzystać nawet na kilku urządzeniach (w tym i z komórki korzystając z internetu mobilnego). Nawet jak jakimś cudem zlokalizujesz IP to jego odczytanie da ci ewentualnie ogólnopolskiego operatora sieci.