Czy jest szansa na duplikat karty sim Orange?

Napisaliśmy przecież jak wygląda procedura w przypadku zagubienia i/lub zablokowania swojej karty.

Ale przecież napisałeś sam że mam zadzwonić do BOK i powiedzieć że zablokowałem kartę sim a kodu puk nie posiadam. Więc zadzwoniłem i tak powiedziałem to ona sprawdziła numer czy jest zarejestrowany i okazało się że nie jest więc powiedziała że muszę iść do salonu z tą kartą sim (której nie posiadam) oraz z dowodem osobistym aby ją zarejestrować i wydać nowy PUK.

Nie mam kodu puk / pin / karty / nie zarejestrowałem jej. Dałbyś komuś takiemu możliwość wyrobienia sobie karty ? Przecież jak by tak było to każdy mógłby uzyskać każdy numer telefonu …

drobok ale jak pisałem wcześniej że kiedyś zakładałem konto na orange.pl gdzie trzeba było podać numer telefonu i podałem ten co zgubiłem. Bez problemu do dziś się loguję i mam jakieś informację o stanie konta, doładowaniach itp, nawet mam w banku podany ten numer a teraz nawet nie moge zrobić żadnego przelewu on line ponieważ kody autoryzacyjne przychodzą sms na zgubiony numer :-(. Nie wiem czy by coś pomogło ale nawet byłbym w stanie zrobić screena z banku i pokazać że ten numer widnieje tam.

Napisałem tylko że powinieneś się skontaktować z BOK, nic nie pisałem o tym jak masz się tłumaczyć :^o

Jeśli zgubiłeś telefon logiczne że karty SIM nie masz więc jeśli chcesz duplikat, musisz zarejestrować numer a PUK otrzymasz po weryfikacji.

Trzeci raz to piszę :slight_smile:

duplikat wymaga puk

puk wymaga dowodu zakupu / duplikatu /rejestracji

rejestracja wymaga duplikatu

Innymi słowy bez dowodu zakupu możesz o tym tylko pomarzyć :slight_smile:

http://www.forumorange.net/viewtopic.php?f=10&p=36272

Nie wydaje mi się.

  1. Kod PUK po weryfikacji można spokojnie otrzymać

  2. Duplikat po kradzieży lub zagubieniu karty jest wydawany (należy się zgłosić do salonu)

  3. Jeśli już masz PUK, rejestrujesz numer i prosisz o duplikat w związku z zagubieniem/kradzieżą.

To znaczy że nawet jak bym uzyskał PUK dzwoniąc do BOK i poszedłbym z samym PUKiem do salonu to i tak nie otrzymam duplikatu?

Dodane 22.03.2012 (Cz) 23:34

Witam ponownie, duplikat załatwiony :slight_smile: wystarczyło podać w salonie tylko najczęściej wybierane 3 numery w ciągu 3 miesięcy oraz datę doładowań w razem z kwotami.

Dzięki wielkie, pozdrawiam.

A w jakim salonie wyrabiałeś ten duplikat? Jestem w takiej samej sytuacji i powiedzieli mi w salonie,ze nie ma takiej mozliwosci…

w salonie firmowym takie coś załatwiaj, na stronie orange.pl jest ich lista.

Ja byłem w salonie firmowym :-), paulina91mio pisz jak coś.

Ja też byłam w salonie firmowym ,ale nic mi to nie dało. Zbyli mnie mówiąc ,ze innej mozliwosci niż z pukiem nie ma … A moj puk gdzies juz dawno zaginal bo mam te karte ok 5 lat.

więc zadzwoń do biura obsługi klienta, opisz sytuację, zadadzą ci pytania związane z twoim kontem i podadzą PUK jeśli odpowiedzi będą poprawne.

Nic ci to nie da dzwoniąc do BOK, ja też wiele razy dzwoniłem i nie podali puku. paulina91mio pamiętasz trzy ostanie daty kiedy doładowywałaś konto?

tak pamietam… nawet ze swojego konta bankowego doladowywalam wiec nie bedzie z tym problemu…

Więc jeśli pamiętasz trzy ostatnie daty kiedy doładowywałaś konto i na jaką kwotę oraz trzy najczęściej wybierane numery to bez problemu załatwisz duplikat, ja tak miałem dostałem kartki do wypełnienia i po sprawdzeniu wszystkiego czy się zgadza otrzymałem kartę sim :-).

A w jakim miescie to zalatwiales? Bo rowniez bylam przekonana ,ze to zalatwie bez problemu skoro jestem w stanie podac te informacje… Dlatego sie zapytalam czy majac takie informacje moge na tej podstawie otrzymac duplikat. Babka powiedziala mi ,ze nie ma takiej opcji. Tak mnie zdenerwowala bo w zasadzie ktos z ulicy nie podalby takich informacji…

Dziwne, przecież maj specjalny formularz w którym należy takie informację umieścić !!

Nie wiem sprobuje jeszcze w innym salonie może się uda…dzieki

mam pytanie jak długo czekaliście na uaktywnienie duplikatu karty? u mnie mija już 24h i nic… karta nieaktywna… :frowning: