Czy jest szansa na dyskusje z redakcja na temat asystenta

A co było złego w poprzednim asystencie, tym z reklamą Polsatu?

@Kpc21 A ile można na takiej jednej reklamie zarobić? Nie dużo.

@Docent Tu nie chodzi o to, że asystent z ofertami sponsorowanymi jest tylko o to co zawiera. Ogółem asystent mógłby być, tylko sama zawartość powoduje spore kontrowersje. Rozumiem to, źe zarabiać trzeba ale jakim kosztem?

Mam taką propozycję, aby również linki bezpośrednie były w tym samym kolorze, co przycisk “Pobierz”. Dzisiaj tak się zdarzyło, że mój nauczyciel(informatyk) nie zauważył, że są linki bezpośrednie. W ogóle ich nie widać dla zwykłego użytkownika, który musi coś instalować “na szybko”.

Że co ? że jak ? że kiedy ? że podczas czego ? - gdzie i kiedy kurka wodna ? o co chodzi ? że o delcie czy o asystencie ? czy o avg czy o browser defenderze ?

że ja się tak niegrzecznie zapytam…była dyskusja ? ja I pewna część osób o niczym nie wiemy.

HELLLOŁ !!

jak mniemam masz na myśli kształt deltydownloadera tuż po “* korekcie” ?

*przed to - wyszarzane opcje itp socjotechniczne manewry - zmiana została Wymuszona!

Czas stanąć twarzą w twarz z tym wszystkim :wink:

stały bywalec.

Dobra Docencik mam nadzieje, że zostajesz w wątku i odpowiesz na kilka pytań.

Myślę, że użytkownicy są wstanie zrozumieć kwestie finansowe i chęć zarobku - to tam spoko, tego tak naprawdę chce każdy. Choć priorytety można mieć różne. Ale…

Dostajecie kasę, za każdą instalacje Delty czy za samą jej obecność w asystencie? Czy można od ilości pobrań asystenta? Jesteś wstanie wytłumaczyć jak to działa? Nie chodzi mi o konkretne liczby tylko o mechanizmy.

Wiedziałeś, że będziecie przebudowywać portal to czy nie można tego było zrobić jakoś tak bardziej… Albo czekaj inaczej - bo to jest zależne od mechanizmów reklamowych waszego asystenta.

Da się pokolorować przycisk Linki bezpośrednie na zielono?