Czy jest taki program?

Chciałbym nagrać rozmowe głosową z kumplem, ale nie mam zamiaru przystawiać mikrofonu do głośnika, żeby nagrać 60sek rozmowy. Czy są jakieś programy, służące do nagrania rozmowy jakgdyby z poziomu systemu. Właściwie to nie wiem jak to wytłumaczyć. Jeśli ktoś mnie zrozumiał, to wielkie dzięki…

W systemie masz coś takiego jak rejestrstor dzwięków. Wszystkie programy>>akcesoria>>rozrywka :smiley:

Tylko musisz sprawdzić czy będzie rejestrował rozmowe bo nie sprawdzałem. :?

mógłbyś coś dokładniej napisać na ten temat??

Programy są, np.: audiacity (czy jakoś tak, free, potrzebuje kodeka LAMe do nagrywania w MP3), Cool edit, Wavecut, ale mogą nie chcieć nagrywać dzwięku!, jeśli masz win XP, to nie powinno być problemu, jak to nie pomoże to musisz wziąść kabel zakończony z obu stron dzekami (wtykami) i podpiąć odpowiednio out i in,

to powinno pomuc :slight_smile:

Rejestrator dźwięków niestety nagrywa tylko 60sek, co napisałem wyżej. Chodzi mi o program, za pomocą którego można byłoby nagrać rozmowę przez mikrofon. Więcej nie piosze narazie, bo jeszcze namotam…

Tak napisałeś. Nic nawet nie wspomniałeś o rejestratorze dzwięków. :?

Skoro uzywales rejestrator dzwiekó, to powinienes wiedziec ze nie nagrywa zbyt dlugo, a 60 sek to jest własnie “krótko”.

Z resztą powinienem udać ze nie widze tego postu. Innym też to radzę. Więc było tylko: