Czy jest to mozliwe (901kB/S) sciaganie z taka szybkoscia

czy jest mozliwe sciaganie pliku z taka predkoscia ??

moje lacze to 256/64

http://img26.exs.cx/img26/1897/beztytuu2ah.png

może chwilow tak ściągałes ? Czy cały czas tak Ci ściąga ? Teoretycznie to jest nie możliwe.

Czesto są takie chwilowe skoki. Na dłuższą metę tak nie pozostanie.

1 - Mi kiedyś ściągało 333333 plus minus jedną i


2 - Przez 1 sekundę


Połączono

Asterisk

powiedzmy tak sciagalem juz do konca z szybkoscia okolo 300kB/s

wszystko zajelo mi okolo 35 min

problem polega na tym ze jak go probuje otworzyc allplayerem to jest info ze brak kodeka lub plik uszkodzony i nic sie nie da wiecej zrobic a winampem wogule sie komp zawiesza wiec to chyba jakis fake lub…??

No także zdarzają się takie anomalie. Też tak miałem kiedyś. I plik uszkodzony. Nie da się naprawić.

sykstus99 edytuj posty!

Było to zapewne przekłamanie. Plik nadaje się do kosza a ty ściągnij jeszcze raz. No chyba że znowu zacznie szaleś to daj sobie luz. :smiley:

kurde co jest zobaczcie sami teraz mam 1MB ???

http://img234.exs.cx/img234/5126/szybkosc27il.png

A ściągasz od tego samego gościa?

nie !!

to się ciesz :smiley:

Nie rozumiem sensu postawienia pytania

w Problemy , więc ===::> Na Luzie

Przy wewnętrzym Hubie w DC jest to normalne czym krótsza odległość po kablu od tego co sciągasz do ciebie to szybciej u mnie to w sieci leci min 2Mb/s do nawet 20Mb/s mam łącze 128Kb/s zewnętrzne a po sieci wewnętrznej 100Mb/s

PS usun tego scrina z twojego topiku bo widze że ciągniesz nelegalne filmy a na tym foróm nie jest to mile widziane :o

Tak, Zbych1 , to jest wtedy normalne.

Ale pewnie kolega banan tak nie ma, bo sam jest zszokowany prędkością, a na dodatek pliki są uszkodzone.

sciagam znow od kogo innego i szybkosc 281 nic z tego nie rozumiem

czasem zdarza się to ISP, pamiętam jak kiedyś ściągałem pół dnia z prędkością 900kb/s niestety się skapnęli że coś jest nie tak ehhehe

często tak jest na DC ,niektórzy udostępniają byle g**** aby tylko mieć możliwość dostania sie na hub, drógą przyczyną może być źle skonfigórowany hub wtenczas pakiety zamiast trafić do konkretnego “sciągacza” lecą gdzieś w świat.

ja raz mialem na dc++ transfer _ 2,70 MB/ S _ film na 2 Cd sciagnal mi sie w 15 min. niewiem jak to sie stalo, ale nie mialbym nic przeciw zeby tak bylo zawsze niestety to byl jednorazowy wyskok.

pozdro

sciagajac kiedys z DC++ mialem transfer 20MB/s , gdy zakonczono sciagac komunikat “plik uszkodzony” :roll: …

pozdrawiam :wink:

a to moze cos byc bo ja nie moge teo filmu otworzyc. jak sie sciagalo to niby ze avi a jak probuje otworzyc to format nieznany i kicha.

pozdro