Czy jestem skazany na Pande 2004?

Witam. Posiadam Pande Antivirus Tiatanium 2004 3.02.04 ale chciałbym zainstalować nową 2005. Niestety nie moge tego zrobić ponieważ jak chce instalować to wyskakuje mi coś nastepującego:

"Wykryto wcześniejszą instalacje Panda Antivirus 2005. Jest to wersja komercyjna. INSTALACJA ZOSTANIE PRZERWANA. Nie można zainstalować wersji shareware na istniejącym produkcie komercyjnym.

Musisz go odinstalować

Aby to zrobić przejdź do start > ustawienia > Panel Sterowania > Dodaj/ Usuń programy i usuń aplikacje “Panda Titanium Antivirus”

W tym sek że ja wogole nie mam zainstalowanej pandy 2005 ani nigdzie jej nie ma na dysku, mam pande 2004

Próbowałem odinstalować 2004 ale wyskakuje następujący błąd:

"Błąd wyodrębniania plików obsługi:

Katastrofalny błąd"

i nie można odinstalować pandy 2004

Czy jestem skazany na Pande 2004?

Help Me!

(Win XP z SP2)

Przeczysc rejestr ,a jak niepomoze to usun w trybie awaryjnym .

Do przczyszczenia rejestru dobry jest program RegCleaner. Jest do pobrania w tym vortalu :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

LUB programem który wywali Pande z rejestru jeśli przez Dodaj/Usuń programy nie dasz rady.

PZDR

Dodam, iż w RegCleaner jest też opcja “Odinstaluj”.

Może on ci pomoże odinstalować Pandę.

Przejdź potem na zakładkę “Usuń” i znajdź pozostałości po Pandzie.

Potem wyczyść rejestr tym samym programem.

Radziłbym też sprawdzić, czy na dysku po tych wszystkich operacjach i tak nie zostaną jakieś pozostałości. Jeśli będą, to też je pogoń.

zle zrozumiales:

w tym problem że nie moge usunąć pandy 2004 z systemu bo przy deinstalacji wyskakuje mi w/w błąd który mi nie pozawala na zakończenie deinstalacji i panda 2004 dalej pozostaje w systemie. Zacznijmy od tego jak usunąc pande z systemu??? Trzeba będzie chyba użyć młotka :stuck_out_tongue:

Próbowałeś tak, jak ci napisałem nieco wyżej ??

Wyłączyłeś Pandę przed usuwaniem ??

Sprawdzałeś w Menadżerze zadań, czy przypadkiem nie pozostał jakiś aktywny proces Pandy ??

tu masz pogotowie pandy :slight_smile:

panda

i telefon

no to mowie ,w trybie awaryjnym.

Próbowałem usunąć pande RegCleanerem który mi poleciłeś ale bez skutecznie. Zanzaczam pliki do usuniecia klikam usuń zaznaczone ale nic nie usówa wszytko pozostaje bez zmian. Próbowałem usunąć pliki z katalogu pandy ale po kliknięciu na każdy plik usuń & ok wyskakuje mi nastepujący (znany) błąd:

"Nie można usunąć pav_icl_log.txt: Odmowa dostępu.

Sprawdź czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie używany"

W menedżerze zadań jest kilka aktywnych procesów ale nie da się ich zabić chociaż całkowicie wyłączyłem pande i próbowałem z poziomu meneżdzra urzadzen wyłaczać procesy tak więc jestem w tej chwili bez jakiej kolwiek ochorny a wiecie ze bez antywira to jak bez kobiety :expressionless: …nadal aktualny pomysł z młotkiem. W takiej sytuacji bede musiał robic formata???

>>> Post 2 <<<<

Oki już wszytko chodzi…przydał sie tryb awaryjny …skasowałem w nim pliki z katalogów…w trybie awaryjnym nie załadowały się procesy z pandy…reg cleanerem zrobiłem reszte…dziekuje pzrez wielkie d

>>> Post 3 <<<<

chyba troche się posieszyłem z tym szczęsciem…Pozory myliły …wprawdzie usunałem pande 2004 z systemu ale chyba nie do końca…bo już podczas instalacji 2005 wyskoczyło mi kikla błędów tak jak by już te pliki były gdzieś w systemie. Na chwile obecna jest zainsalowany 2005 ale wogóle nie chce odpalić. Bede się meczył nadal ale coś mi mówi że bez formata się nie obejdzie…


Używaj Funkcji Zmień. Lazikar

>>> Post 4 <<<<

Po resecie próbowałem jesczez raz odpalić pande bo nie włączyła się automatycznie no i wyskoczył mi nastepujący błąd:

"Panda Antivirus Titanium 2005 (): AvltMain.exe - Nie znaleizono punktu wejścia

Nie znaleziono punktu wejscia procedury ??RCMessageHandler@ipc@@UAEXPBDPBXIPAXI@Z w bibliotece pavipc.dll."

Błąd był tylko z jedną opcją “OK” no to dałem “OK”

Po nim wyskoczył nastepny:

“Panda Titanium Antivirus 2005 could not strat up.”

No i znowu tylko “ok” to ja “ok” no i po tym program sie wyłącza i dentka

Chyba jednak zrobie ten format…co wy na to?

Sprubuj jeszcze progsem jv16 Power tools .

Moze on zobaczy jakies syfy po pandzie .

ps.panda to syf !!podobnie jak norton :!: :shock:

E.N.Z.O Proszę ponwnie o używanie funkcji icon_edit.gif

Jak narazie jestem bez antyvira…długo tak nie pociagne wiec na gwał/za gwał musze szukac dobrego antyvira… zastanawiam sie czy dalej spróbować z ta Panda ale jak narazie mam nie miłe wspomnienia…Co poleciacie jaki antyvisrus najlpeszy? jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Wpisz w wyszukiwarke słowo antyvirus i masz wszystko.

heh no ale chyba po to jest forum :)…no więc jakiego antyvira mi polecacie? A co sądzicie o Panda Platinium Internet Security. Szukam coś ze szczególnym uwzdlędnieniem małego zużycia pmięci bo mam dosc kiepski sprzet.

Ja ze swojej strony mogę polecić darmowego Avast4Home - darmowy i dobry.

to ja się dołączę do tematu z pytaniem na temat Pandy:

pomyślnie odinstalowałam Pandę 2004 i zainstalowałam wersję 2005, wszystko przebiegało bez zarzutów, a tu okazało się, że Panda jest tak bezpieczna, że odcięła mi dostęp do internetu

jedynym sposobem (w konfiguracji było wszystko dobrze ustawione) było odinstalowanie Pandy, wtedy zostało przywrócone połączenie z internetem

czy ktoś potrafi zaradzić sytuacji odłączenia stałego łącza przy korzystaniu z Pandy 2005?

dodam jeszcze, że przy próbie skontaktowania się z obsługą techniczną Pandy wyskakiwał jakiś błąd i oni nie mogli dostać maila (chyba wina ich skrzynki)

niestety nie zainstaluje już Pandy Antivirus 2005. Za kazdym razem wyskakują mi jakieś błedy podczas instalacji o do 2004 już nie chce wracać. Słyszałem że Panda Platinum Internet Security 2005 jest dosc dobra. Co o tym antywirze myślicie no i jak by co to odrazu prosze o link z wersja polską. z góry thx :slight_smile:

No jeśli już nie wypali z tą Pandą Platinium to spróbuje z Avastem :slight_smile:

Mówie ściągnij sobie MKS-a jest najlepszy :smiley: