Czy jesteś za dodaniem hardware do Dp?

Czy jesteś za dodaniem hardware do Dobreprogramy ?

Czy ty w ogóle zaglądasz na stronę główną? Dzisiaj to zrobili! Jaki sens więc może mieć ta ankieta?

To oczywiste!Skoro otworzyli Lab,to go od tak nie zamkną,bo to jednak kasa,pierwsze testy itd. Ta ankieta jest BEZ SENSU.Tyle w temacie :slight_smile:

Dokładnie… trzeba było myśleć wcześniej… zresztą pytanie też jest jakieś dziecinne - powinno wyglądać przynajmniej tak: Czy popierasz dodanie do serwisu DobreProgramy działu hardware?

Temat przynajmniej według mnie do zamknięcia i usunięcia…

Pytanie w stylu “Czy pan Zdzisław powinien sobie kupić to czy to” …

Co za pytanie. Ich serwis ich sprawa. Na pewno znajdą się osoby, które ta tematyka zainteresuje. W dodatku jest po fakcie.

Ja o tym wiem od dzisiaj ze ma być zaśmiecony vortal nowinkami hadware ,i jestem nie zadowolony bo dp pisało jedynie o sofcie i nie musiałem szukać na wortalu żeby znaleźć co mnie interesuje w softcie.

A jak interesowało mnie gry to wchodziłem na gamikaze.pl , a jak z tech it wchodziłem na http://www.techit.pl/

, jak hardware to wchodziłem na pclab.pl na tego jestem za od dzieleniem dobrych programów od labu i on miał swą własną stronę.

update

Takich portali polskich mamy full którzy są śmietnikami newsów

np chip.pl , pclab.pl , idg.pl , pcformat.pl , pcword etc

każdy pisze to samo te same newsy testy etc.

Na tego jeszcze raz jestem na nie klonowaniu takich portali ,

dobreprogramy były tym wyjątkiem który odróżniał od innych serwisow :frowning:

@foreste ja Ciebie popieram w temacie ,dałem głos na Nie(głos bez znaczenia) …ale gramatyka i ortografia w Twoim wydaniu…bezcenne :lol:

Co Was tak boli że się dp rozrastają? Bardzo dobrze, na pewno nie będzie problemu z pozyskaniem sprzętu do testu przez serwis który ma taką oglądalność.

Ciekawe czy dział hardware sterowniki będzie traktowany jak dawniej, kiedy należał do tzw technicznych.

No myślę, że posty z działu Hardware mogłyby być liczone do ogółu, bo przecież to też już będzie tematyka vortalu…

Ja na tym wortalu widziałbym lab z testami software np testami programów do grafiki, multimediów etc i systemów operacyjnych począwszy od windowsa skoczywszy na mac os każdy test z podsumowaniem i plusy i minusy

bo inne portale nie mają tego lub wszystko pisane jest według producenta “sponsorowane” !!

Kolejne bez sensowne bicie piany - podobnie jak z reklama chrome

Głosowałem na tak i jestem za.

Szuwaks, mydło i powidło…

Nie, dziękuję!