Czy jesteś za dodaniem hardware do Dp?

(foreste) #1

Czy jesteś za dodaniem hardware do Dobreprogramy ?

(Kpc21) #2

Czy ty w ogóle zaglądasz na stronę główną? Dzisiaj to zrobili! Jaki sens więc może mieć ta ankieta?

(Bartolini234) #3

To oczywiste!Skoro otworzyli Lab,to go od tak nie zamkną,bo to jednak kasa,pierwsze testy itd. Ta ankieta jest BEZ SENSU.Tyle w temacie :slight_smile:

(Jacob) #4

Dokładnie... trzeba było myśleć wcześniej... zresztą pytanie też jest jakieś dziecinne - powinno wyglądać przynajmniej tak: Czy popierasz dodanie do serwisu DobreProgramy działu hardware?

Temat przynajmniej według mnie do zamknięcia i usunięcia...

([c4d]) #5

Pytanie w stylu "Czy pan Zdzisław powinien sobie kupić to czy to" ...

Co za pytanie. Ich serwis ich sprawa. Na pewno znajdą się osoby, które ta tematyka zainteresuje. W dodatku jest po fakcie.

(foreste) #6

Ja o tym wiem od dzisiaj ze ma być zaśmiecony vortal nowinkami hadware ,i jestem nie zadowolony bo dp pisało jedynie o sofcie i nie musiałem szukać na wortalu żeby znaleźć co mnie interesuje w softcie.

A jak interesowało mnie gry to wchodziłem na gamikaze.pl , a jak z tech it wchodziłem na http://www.techit.pl/

, jak hardware to wchodziłem na pclab.pl na tego jestem za od dzieleniem dobrych programów od labu i on miał swą własną stronę.

update

Takich portali polskich mamy full którzy są śmietnikami newsów

np chip.pl , pclab.pl , idg.pl , pcformat.pl , pcword etc

każdy pisze to samo te same newsy testy etc.

Na tego jeszcze raz jestem na nie klonowaniu takich portali ,

dobreprogramy były tym wyjątkiem który odróżniał od innych serwisow :frowning:

(Łukash) #7

@foreste ja Ciebie popieram w temacie ,dałem głos na Nie(głos bez znaczenia) ..........ale gramatyka i ortografia w Twoim wydaniu....bezcenne :lol:

(Michal Kolatek) #8

Co Was tak boli że się dp rozrastają? Bardzo dobrze, na pewno nie będzie problemu z pozyskaniem sprzętu do testu przez serwis który ma taką oglądalność.

Ciekawe czy dział hardware sterowniki będzie traktowany jak dawniej, kiedy należał do tzw technicznych.

(Jacob) #9

No myślę, że posty z działu Hardware mogłyby być liczone do ogółu, bo przecież to też już będzie tematyka vortalu...

(foreste) #10

Ja na tym wortalu widziałbym lab z testami software np testami programów do grafiki, multimediów etc i systemów operacyjnych począwszy od windowsa skoczywszy na mac os każdy test z podsumowaniem i plusy i minusy

bo inne portale nie mają tego lub wszystko pisane jest według producenta "sponsorowane" !!

(olmeca) #11

Kolejne bez sensowne bicie piany - podobnie jak z reklama chrome

(Piotrek_20) #12

Głosowałem na tak i jestem za.

(trux) #13

Szuwaks, mydło i powidło...

Nie, dziękuję!