Czy karta 7850 1gb będzie pasować do procesora Intel Core 2 Quad i

I czy zasilacz forton 400w ją utrzyma?

Rozumię że to karta AMD. Do procesora zawsze będzie pasować co najwyżej może nie pasować do płyty fizycznie bo może mieć inne łacze ale w tym przypadku mało prawdopodobne chyba że masz starą plytę. AMD 7850 to prawie to co NVIDIA 660 to zasilacz trochę słaby. Pociągnąc - pociągnie ale nie wiadomo jak w stresie ? Nie napisałeś co masz tam więcej w kompie, trzeba by zbilansować. Procek, katry, pamięci itp.

Procek - 180 W

Karta - 130 W

to już razem 310 W sam widzisz

dodaj dysk, napęd pamięć itd.

Ja bym dał zasilacz 500W

Procesor: Intel Core 2 Quad x4

Ram: 4gb

A zasilacz 450w będzie ok? 

Jeżeli to jest pożadny zasilacz to wystarczy. To co napisane jakią ma moc to nie wszystko.

http://www.morele.net/zasilacz-antec-vp-power-vp450p-450w-355832/ a taki będzie ok?

Może być. Nie jest to najwyższa półka jak Corsair RM 450W ale powinien wystarczyć.

Msi hd 7850 1gb czy shapphire hd 7850 1gb, i czym się różnią te karty?

Różnią się głównie zastosowanym chłodzeniem i ewentualnie zegarami. Napisz konkretnie o jakie modele chodzi. 

Hd 7850 1gb

A może mi się coś z komputerem stać jeśli mam taki zasilacz?

I co mam z tego wywnioskować?

 

 

Pod dużym obciążeniem zasilaczowi może zabraknąć mocy i będą następowały resety. Przy normalnym obciążeniu będzie ok.

Ale przecież podałem dokładny model karty, a w najgorszym wypadku co się stanie z komputerem?

Zmieni się w kosmicznego potwora i porwie Twoją matkę. 

 

Nic nie powinno się stać, zasilacz został złożony przez niezłą firmę. Jeśli braknie mocy, wyłączy się. Nie powinieneś obawiać się spalenia któregoś z podzespołów.

Jest kilka wersji danego producenta.