Czy Kaspersky Anti-Virus 2009 jest dobry?

Czy Kaspersky Anti-Virus 2009 jest dobry?

Może jest jakiś lepszy?

Przetestuj i tyle. Dla mnie jest najlepszy, dla innego nie, dla kolejnego jeszcze inny.

Poczytaj to http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=1&t=253986. Osobiście polecam avire i f-secure. :slight_smile:

Komp jest na tyle bezpieczny na ile pozwala świadomość użytkownika :lol:

Dobry a nawet bardzo dobry, testowałem go przez 25 dni na Viście i napewno jest lżejszy od wersji 7. Poprawiono zdecydowanie do poprzedniej wersji szybkość skanowania dysku, i praktycznie się nie pyta o ustalenie reguł dla programów jedynie informuję o umieszczeniu go w którejś z reguł.Obecnie używam G-daty i zobaczę co oni zaoferują w nowej wersji i wtedy rozważe sobie który program zakupię na następny rok, albo Kasper albo G-data.

Ja stoję twardo murem przy Nod32 :slight_smile:

Ja mam tego antywirusa. Przez długi czas używałem Avasta, ale zrozumiałem że nie ma sensu, wiec poszedłem do sklepu i kupiłem oto ten produkt. Zainstalowałem i w czasie pracy w ogóle się nie odczuwa utrudnień.

Polecam:)

Chyba go sobie kupie.Miałem avire ijak kiedyś odpaliłem system to mi się pojawiało powiadomienie,że mam trojana,i jak nawet nacickałem delete lub ignore to cały czas pojawiały się nowe powiadomienia!