Czy kiedyś powstanie Battlefield Heroes 2?

Czy kiedykolwiek będzie jeszcze jakaś kontynuacja tej serii?
Bo uważam że jeśli by teraz wypuścili darmową kontynuacja Battlefield Heroes (z mikropłatnościami tylko za kosmetyki) to była by prawdopodobnie gra z podobną popularnością jak Fortnite (porównałem gre do Fortnite bo są dość podobne graficznie itd.) lub nawet lepszą…

(Wiem że gra żyje pod nazwą Rising Hub ale to nie to samo, brak nowości itd. taką kontynuacje by z chęcią przyjąłem i nie jestem jedyny.)

Czy to raczej nigdy się nie stanie? Ale firmy typu EA lubią zarabiać i pewnie gra w tych czasach by była popularna a popularność=zarobek.

Nie powstanie. Koniec tematu.

Pierwsza odsłona była fiaskiem. Projekt porzucony.

Myślałem że gra była popularna w tamtych czasach, skoda że porzucono…
Dla mnie jedna z lepszych gier multiplayer jakie grałem…

PaytoWin zabiło tą produkcję.

Ale uważam gdyby zmniejszyli P2W na rzeczy tylko kosmetyczne i wydali część 2 z lepszą grafiką, nowymi przedmiotami .itd to gra nawet mogła by się udać

Nie mogła się udać. EA to kolos, który ma zarabiać $$$ a nie dawać jakąś tam przyjemność graczom. Sprawianie radości to dla nich punkt drugorzędny. Kontynuacja BF Heroes nigdy nie powstanie, to dla nich zamknięty rozdział i co należy wspomnieć, dodatkowo wyniki finansowe tej gry nigdy nie były zadowolające dla EA.

Grę za wcześnie wydali, teraz mikropłatności są wszędzie i wystarczyło by dodać tryb battlle royal :expressionless:

Skoda że sprawienie radości to rzadko sprawa pierwszorzędna

Jak dorośniesz, to zrozumiesz jakie głupoty ty wypisujesz :slight_smile:

@FadeMind Temat do zamknięcia.

Np. taki Team Fortress 2 się nawet udał no dziś gra w niego nawet dużo osób a gry są dość podobne…

Tyle że w TF2 nie wymuszali Pay to Win, tak szybko jak to było w Herosach.
Poza tym EA wszystkie gry robi dla hajsu - zobacz jak działa ich wielebna platforma - DDOS przed wczoraj, łatanie przez 2 dni, fora zajebane wkurzonymi ludźmi i … nic. Nawet przepraszam :wink:

Pewnie jakaś inna firma lepiej by wykorzystała jej potencjał…

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.