Czy klawiatura+mysz bezprzewdowa za 100zł nadaje się do gier

Witam,

Jak to jest z tymi zestawami klawiatura + mysz za max. 100zł - czy nadają się do gier (strzelanki, wyścigi, GTA itd.)? Czy nie występują opóźnienia podczas korzystania z nich?

Pytam, bo pasowałoby zmienić to obecne ustrojstwo z hipermarketu za 40zł na coś wygodniejszego :?

a jaka to dokładnie myszka i klawiatura ??

Jeśli mówisz o mojej obecnej, to klawiaturę mam jakąś rosyjską, myszkę firmy Media-Tech, a na propozycje zestawów bezprzewodowych i opinie o nich, czekam.

wszystko zależy od modelu, niektóre nawet dają sobie rade w grach :smiley:

Szczerze mówiąc to nie wiem co ci poradzić. Myślę, że to co masz nie jest złe. Gdybyś uważał, że masz słaby sprzęt, to musiałbyś być dobrym graczem, a dobry gracz wie, że zestawy bezprzewodowe nie są do gry.

Jeżeli jednak upierasz się nad zmianą sprzętu do gry, to na pewno nie kupuj niczego bezprzewodowego. Dlaczego? One mają opóźnienie koło 2ms (jeżeli mnie pamięć nie myli). A uwierz mi, jest to odczuwalne (dla dobrych graczach). Na twoim miejscu zmieniłbym klawiaturę i myszkę dopiero wtedy, kiedy się zepsuje :wink: żal kasy.

Zawsze możesz co innego kupić, np troszkę więcej pozbierać i coś do kompa, albo jakieś słuchawki z mikrofonem.

Dzięki T12 , za pomoc. Te opóźnienia mnie przekonały.

sprzet bezprzewodowy jest do dupy!! jedynie że długo barteri trzymią i jak myszka ma duzo dpi

tak ogólnie za 100zl można kupić dobra klawe i myszkę(nie mowie ze do gier)? Oj szczerze w to wątpie sam jak jeszcze gralem na pc (nie tak dawno) dałem ok 180zl +/- za sama porządna mysz do tego jeszcze doliczmy koszt podkładka i klawy ale to juz mniejsze wydatki wiec wydaje mi sie ze za 100zl nie kupisz nic dobrego do grania(tym bardziej bezprzewodowego do grania bo takie cos nie istanije; po prostu bezprzewodowa klawa i mysz nie nadają sie do grania)

pozdro

polecam myszke dla graczy… co ma 3500 dpi

a po co az 3500dpi ? jak 1800 w zupełności wystarczy

Zależy do jakiego grania i w co…jeśli czasem w strategię albo dla przyjemności strzelankę, możesz grać nawet kompletem za 50zł. Jeśli coś poważniejszego online np. CS - zapomnij o takiej kwocie. Dobra mysz do dobrego grania 150-300 (2000-4000dpi). Wiadomo, mysz i klawa sama nie wygra ale BARDZO pomagają albo przeszkadzają.

monitory lcd też a różnicy to nie robi

A czy można podkręcić klawiaturę, bo myszkę wiem, że się da?