Czy klucz z NIS 2008 zadziała w NIS2009

Witam. Gdzieś obiła mi się informacja że Symantec umożliwia osobom które zakupią Norton Internet Security 2008 w momencie pojawienia się NIS 2009 będzie można go pobrać i zainstalować na kluczu z NIS 2009 legalnie wżywając. Czy ktoś to może potwierdzić? Bo przymierzam się do zakupu NIS 2008 który jest tańszy.

Poczytaj:

viewtopic.php?f=1&t=270518&hilit=norton+2009

Szczerze to niewiele mi to pomogło. Skoro na HotZlocie przedstawiciel Symanteca powiedział że można, z drugiej strony raczej dla użytkowników HotZlotu nie przygotowywano by specjalnie takiej wersji. Więc sądzę że można każdy klucz z NIS2008 zainstalować na NIS2009.

zadzaiała ja miałam kupione NIS 2007 :slight_smile: i po miesiącu dostałam propozycje zmiany na NIS 2008 w ramach subskrypcji i zainstalowałam , miesiąc działał super. potem coś się zepsuło - bląd wew NIS i nie umiałam naprawić.

dwa dni temu odinstalowałam 2008 bo miał błąd wew oprogramowania i zaisnatalowałam NIS 2009 i automatycznie sam mi pisał klucz z NIS 2007 a ja tylko miałąm zaakceptować :slight_smile: i mam jeszcze 294 dni subskrypcji :slight_smile:

działa na razie super i jest szybszy i mniej spowalnia mi kompa :slight_smile:

mam nadzieje że nie wyskoczy mi numer z blędem jak w 2008 :slight_smile:

SUPER o to chodziło, mogę teraz kupować :smiley:

możesz kupić NIS 2007 jest jeszcze tańszy :slight_smile: i klucz zadziała tylko wtedy odinastalowywujesz tego za pomoą tego nortona do odinaslalowania i potem ściągasz 15 dniową wersje nis2009 i on wrzuca ci klucz automatycznie, z tym ze te 2009 jest po angielsku i wyglada inaczej :slight_smile:

zadziałą

Spoko mam wersję 15-sto dniową NIS2009 i jest świetna szczególnie dodatek do Firefoxa. Zrobie trochę inaczej zainstaluje wpierw NIS2009 na kluczu z NIS2008 może pójdzie. Jak nie to zrobię tak jak Ty :]

a to nie wiem czy pójdzie tzn nie znam się ale ja rejstrując NIS 2007 miałam pełno do wypełnienia bo odnawiam subskrypcje z NIS 2007 a potem już z automatu wymianiałam

ale że tak od razu odwoertnie? hm może się uda :slight_smile: w każdym razie powodzenia :slight_smile: